Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek melyik tulajdonsága...

A férjetek melyik tulajdonságait utáljátok? Csak, hogy erőt merítsek belőle és így talán rájövök nem az enyém az egyetlen "hülye" és több türelmem lesz hozzá. :-)

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

szia!


Nagyon szeretem a férjem, és nem tartom "hülyének" , de az egyetlen zavaró tulajdonsága, hogy mindent rögtön, azonnal meg akar csinálni. Pl. ha nem megy egy játékprogi, akkor 2 órán keresztül is képes bíbelődni vele. Az esetek többségében sikeresen, de végig olyan lelkes és lankadatlan!!:DD

2009. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Semmit nem utálok benne, és egyáltalán nem hülye! Ha valamit nem szeretek benne akkor vagy nem megyek hozzá, vagy elfogadom.
2009. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Pl.: az üres ásványvizes palackokat ahol éppen elfogy ott hagyja, a mosatlan tányérját mindig össze kell utána szedni, a rágós pappírját szerte szét hagyja, ha valamire megkérem ötödjére csinálja meg, az ágya mellől a zsebkendőket nekem kell összeszednem, a ruháit is szerte szét hagyja, ha nála fogy el a fogkrém ott hagyja a tubust, ha a wc pappír elfogy nem rakna másikat, .....
2009. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Inkább bosszant: feledékeny és túlságosan engedékeny, senkinek nem bír nem-et mondani.


De azt is tudom, hogy mivel kergetem én őrületbe:):):)

2009. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Dohányzik, és képtelen ellenálni egy jónak igérkező bulinak! :S Amúgy imádom!!!!!!!!
2009. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

16:46

Mintha csak a kamasz lányomat írtad volna le, de tökéletes pontossággal... Minden részlet stimmel.

2009. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%

Ha lenne tulajdonaga, amit utálok, vagy hülyének tartanám, akkor nem élnék vele.

Nagyon furcsának tartom, hogy igy irsz a férjedröl - mit szólnál hozzá, ha rólad irna valahol ilyen hangnemben?!?!?

2009. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem veszed észre, hogy a hülye szó idézőjelbe van? Aki nem érti a kérdést minek válaszol?
2009. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Tipikus pasis dolgok: sokat kell utána pakolni, a szekrényét "ellenőrizni" kell, mert olyan szórakozott tud lenni, hogy a használt zoknikat is visszateszi a tiszták közé, hiába eszik tányér felett mégis tiszta morzsa lesz az asztal+alatta is, már elalszik a tv előtt de nem hajlandó lekapcsolni (szerencsére a tv a nappaliban van, a hálóban nincs!!!!), a wc papír és a fogkrém probléma nálunk is él :) És még sorolhatnám :) De ezek ellenére, vagy lehet, hogy pont ezek miatt, imádom őt!!!!!! Senki sem tökéletes. És ami fontos: képes elviselni engem :)

2009. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Néha olyan mint egy ovodás. Mindig viccelödik és ez néha idegesítö. Pl lefekszünk aludni és folyamatosan hülyeségeket beszél, mert nem tud aludni, ha nem akkor csinálná akkor még élvezném is, addig csinálja míg elkezdek nevetni (mert igazán vicces dolgokat tud mondani) és én sem leszek álmos. vagy mondom neki hogy mennem kell dolgozni (ö home office-zik legtöbbször) és elkap és kb 2 percig nem enged, úgy csinál mintha örökre mennék. persze ez is vicces és egy idö után elkezdek nevetni, de azért idegesítö is.

vagy nézi ahogy felöltözöm és pl felveszem a bugyim, megfordulok és lerántja rólam, azzal a jelszóval hogy így jobban szereti. de ezt eljátsza azzal is hogy átölel és kikapcsolja a melltartomat. ezek vicces dolgok, de mikor az élete az embernek csak erröl szól akkor néha kiakadok.

2009. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!