Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek melyik tulajdonsága...

A férjetek melyik tulajdonságait utáljátok? Csak, hogy erőt merítsek belőle és így talán rájövök nem az enyém az egyetlen "hülye" és több türelmem lesz hozzá. :-)

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 16:38
1 2
 11/17 Plaga ***** válasza:
75%
Amúgy szeretetből írta, hogy hülye :) a párommal mi előszeretettel hülyézzük le egymást, de ebben egy gramm rosszindulat sincs ;)
2009. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

-mindent rögtön akar,és lehetőleg valaki (én) csinálja meg

-házimunkát nem hajlandó,az a nő dolga szerinte

-a szennyestartót látásbol sem ismeri

-imádom a zöldséges kajákat,ő utálja,hiába csak köretként a zöldség

-reggel nem tud 6nál tovább aludni,felkölt engem is

-nehéz elcipelni társaságba,pedig ha ráveszem,jol érzi magát velük

-képtelen értelmes ajándékot venni(ha eladnám az összes pacsulit amit vett már,meglenne egy havi fizum:D)

-mindig neki kell,hogy igaza legyen,mégha nyilvánvalo hogyhülyeség amit mond vagy csinál

-nem tud elszakadni az anyjától

és még sorolhatnám...

de ő meg elviseli a rendetlenségemet, a hiszijeimet, a féltékenykedésemet,és még sokmindent...

igy szeretjük egymást

2009. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

attól még, hogy valakit szeretk lehetnek olyan tulajdonságai, szokásai, amit nem. de ettől még nem akarok róla lemondani.

nekem ugyan nem a férjem még, de együtt élünk egy ideje és hát van pár dolog, ami néha bosszant:

-a taknyos zsepiket nekem kell utána összeszedni, pedig már szinte minden sarokban van szemetes

-mindig azt mondja, hogy mindjárt(vagy hogy 5perc)...de inkább több óra vagy el is felejti

-mindig mindent a lehető leggyorsabban akar megcsinálni, ezért előtte órát töpreng, hogy mi a legoptimálisabb megoldás. én már rég megcsinálom, mire ő előrukkol egy ötlettel, hogy ha így meg így csináljuk, akkor mondjuk nem kell megemelni 2x egy dobozt

-ha a gépén van gond, akkor azonnal, minden más gond ráér

-mindig neki van igaza, előbb fáradok el a bizonyításban, minthogy elismerné

mindezekkel együtt szeretem

2009. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
Az én páromnak is van néhány bosszantó tulajdonsága. Feledékeny, néha kicsit lusta és a szelektív hallása is elég bosszantó néha. :-) Volt már olyan, hogy rossz napra hívta meg a szüleit szülinapozni hozzánk, mert nem figyelt oda arra, amit 2 hónapig szajkóztam előtte. Viszont az igazsághoz hozzá tartozik, hogy én sem vagyok hibátlan és bőven vannak jó tulajdonságai is és ezek kompenzálják a rosszakat. Szóval ettől még imádom és nem adnám oda senkiért.
2009. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%

-beleszól a főzésbe

-állandóan megmondja a tutit, hogy mit hogyan kellett volna csinálnom (utólag általában én is szoktam tudni, hogy mit kellett volna)

-ha véletlenül megromlik a tej a hűtőben, nem dobja ki hanem visszateszi (juszt se fogom kidobni én sem- legyen akkor inkább kabala tej :-)


Szóval én sem vagyok különb és nagyon szeretem.

2009. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az én barátom nem hülye, ha hülyének tartanám akkor valszeg otthagynám. Egyébként vannak idegesítő tulajdonságai: az enyém is otthagyja az ásványvizes flakonokat néha akát a hűtőn is, rágja a körmét (mostanában nem olyan durván:)),ha iszik vizet,és utána nem zárja rá jól a kupakot, néha hirtelenharagú. De én így imádom és megpróbáltam nem felkapni a vizet ezeken. Nyelek egyet, és kiviszem a kukába a flakont:) Rácsapok a kezére ha rágja a körmét:) Néha már erőm sincs leállni vele ezekről veszekedni, vagy hogy "ne ezt csináld már, meg azt"
2009. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: még annyi hogy mikor a legkevésbé sincs kedvem semmihez akkor kezd csikolni, meg piszkálni:D most így vicces, de épp aludnék el, akkor kibírom nevetés nélkül. Ez fordítva is igaz:D

És nagyon bosszant ha ül a gép előtt és én mondok neki valamit automatikusan bólogat, vagy mond hozzá egy igent is:D később azt se tudja mit kérdeztem:D Szeretem őt, akkor csak nevetek rajta:) És olyan aranyosan féltékeny:)

2009. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!