Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem meg a feleség...

Hogyan beszéljem meg a feleségemmel, hogy ne nyaggasson és főleg ne erőltesse a dolgokat?

Figyelt kérdés

A hobbim az éneklés és gitározás. Amikor még suliba jártam akkor általában nekem kellett énekelnem ünnepségeken meg más eseményeken, akkor is erőltették de nem értették meg, hogy nem akarok énekelni, csak hobbiból csinálom. Egyszerűen ez köt le, ez megnyugtat. Van munkám meg nem is akarok híres lenni. A feleségem mindig erőlteti, hogy de énekeljek meg ilyenek annak ellenére, hogy elmondtam neki is. Mit tegyek, hogy békén hagyjon?

26/F


2013. szept. 24. 21:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hozz fel neki olyan ismert komoly párkapcsolatban élő embereket, akik híressé válásuk után szakítottak párjukkal/házastársukkal mert a hírnévvel együtt járt a személyiségváltozás és az életforma is megváltoztott, amit nem bírt ki a kapcsolatuk. Szerintem találsz sok elrettentő példát :) És akkor lehet jönni az "ugye szivem neked is fontosabb a házasságunk a hírnévnél és a pénznél" dumával :D
2013. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!