Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövő héten temetik aput, és...

Jövő héten temetik aput, és beleegyeztem abba, hogy majd éln azonositom a holttested, de rájöttem, hogy nem biztos h bevállalom, elég rosszul érzem magam igy is, nem akarom őt holtan látni, még meg lehet ezt változtatni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 23:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Neked pedig kitartást az elkövetkező időszakra! És ne félj, ne érezd ettől rosszul magad. Ha újra kezdhetném az életemet és ehhez a szomorú ponthoz érnék, valószínűleg most is ugyanúgy döntenék.
2013. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha unokatesód beleegyezik, akkor is menj el vele, nehogy utólag bánd meg, hogy mégsem láthattad. Maximum nem nézed meg, de ott leszel a közelében ha meggondolnád magad. Van akinek ez sokat segített, de van akinek nem. Mindenki más, nem tehetsz róla, ha te nem bírnád.

Egyébként sajnos nem biztos, hogy olyan lenne, mintha aludna (Én is több halottat láttam már, de több naposan... Hát nem olyan)

Részvétem.

2013. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Természetesen senki nem kényszeríthet, hogy azonosítsd.

Részvétem, én Apukám 17 éves koromban halt meg, minden korban nehéz, de főleg akkor, ha fiatalon halnak meg a szülők.

2013. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Kérd meg az unokatesódat. Pár éve láttam Apósomat meghallva, semmi eltérés nem volt, de mégis, jobb lett volna nem látni, és élőként emlékezni rá.

Mikor Apukám meghalt, a sógornőm volt ott, mondta, ne nézzem meg. Igaza volt.

Kérd meg az unokatesódat. Biztosan megteszi.

2013. okt. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Részvétem!

De lehet egy kérdésem? Miért kell azonosítani? Nekem több családtagom is elhunyt - volt aki otthon, volt aki kórházban - de őket nem kellett azonosítani. De ettől függetlenül láttam őket a haláluk után és nem bántam meg. Nincsennek rossz emlékeim ezzel kapcsolatban

De természetesen nem vagyunk egyformák.

2013. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az együttérzést!


Azért kell azonosítani, hogy ne keveredjen el a holttest !

2013. okt. 2. 19:46
 17/21 anonim ***** válasza:
Szia. Végül is mi történt?
2013. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Végül ma volta a temetés, nekem és unokatestvéremnek kellett azonosítani, a holttestet.
2013. okt. 7. 17:29
 19/21 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem még egyszer. És hogy érezted magad, ha lehet ilyen h.lye dolgot kérdezni? Megbántad?
2013. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát most ugy vagyok .. nem jól nem rosszul.... még most sem fogtam fel igazán... hogy nincs. ..nem bántam meg hogy megnéztem, csak sajnálom őt, összevolt szoritva nagyon a szája.. gondolom mielőtt meghalt valami nagyon fájhatott neki ... nem nézett ki valami jól..sokag gondolok Rá... és beugrik ez a kép.
2013. okt. 8. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!