Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néztél már bele a párod...

Néztél már bele a párod emailjaiba, közösségi profiljába, telefonjába? Vagy nálatok privát szféra?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 14:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk igazából nincs olyan ,hogy privát szféra ,mivel nincs titkolnivalónk . Mindkettőnk laptopja ismeri a jelszavainkat . Egyébként a páromnak én csináltam e-mailt ,facebook-ot ... sokszor az ő kérésére én lépe be helyette ,ez természetesen fordítva is működik .
2013. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valakinek nincs titkolnivalója, még vágyhat privát szférára. Engem pl. marhára nem érdekel, hogy a férjem mit beszélget az évek óta nem látott barátaival FB-on, mert ha valami érdekes történik, pl. meglátogat minket az egyik, arról úgyis tudomást szerzek. Pl. a férjem egy nagyon kedves barátjával FB-on beszélte meg, hogy megkéri a kezemet. (Erről onnan tudok, hogy amikor találkoztunk az esküvőn, nagy boldogan mondta, hogy ő előbb tudta, mint én.) Ha olvasgatnánk egymás levelezéseit, erre nem lett volna lehetősége, és mivel nem egy országban élünk azzal a baráttal, máshogy elég macerás lett volna. (Akkor még nem volt Viberünk.) Ha meg véletlen elolvasom... Arra nem is akarok gondolni.
2013. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Tudjuk egymás jelszavait, de nem nézegetjük. Ha igen, akkor azt egymás előtt, de nincs titkolnivalónk. A férjem bevallotta hogy egyszer a kapcsolatunk elején kutakodott. De én is tettem már így, ő is tudja.
2013. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer néztem meg a facebookját páromnak. és sajnos olyan dolgott találtam amit nem kellett volna. de mióta ezt a dolgot megtaláltam, majd átbeszéltük azóta minden más lett. úgyhogy nem bánom hogy akkor belenéztem. pedig tudom csúnya dolog volt.
2013. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Igen, mivel az ágyban szoktunk gépezni, közben oda szoktam bújni hozzá, így látom a Facebookját is meg az e-mailjeit is. Persze nem mindig, meg amúgy magamtól nem akarnám elkezdeni nézegetni.
2013. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa,igen,és erről tud is.Nem vagyok büszke rá,de nem is titkolom,ha valamivel kapcsolatban úgy érzem,nem stimmel,és a másik nem mond róla magától semmit,akkor utána járok.
2013. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
A párom telefonját úgy kezelem, mint a sajátomat. Ha telefonálni akarok, és az van közelebb, akkor azt használom. Igazából egy díjcsomagban vagyunk, ugyanannyit fizetünk, bármelyikről telefonálok. Volt, hogy sms-e jött, és megnéztem, mert nem volt ő idebent, és hátha valami sürgős dolog. Egyáltalán nem kutakodási célból. Megbízom benne teljesen. Sok helyre tudom a jelszavát, ő is az enyémet. Ezeket egyébként sem lehet ellenőrizni. Ha el akarná titkolni a levelezését valakivel, csinálna egy új postafiókot. Sms-t, híváslistát lehet törölni. Szóval szerintem minden a bizalmon múlik.
2013. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem, és ez fordítva is így van. Mi nagyon sok mindent mindig megbeszélünk egymással, de emellett meghagyjuk a másiknak a magánszféráját. Mi közöm volna nekem az ő levelezéséhez?
2013. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nincs titkolózás, tudjuk egymás jelszavait, de nem olvasgatjuk egymás levelezéseit. MOndjuk ő nem is levelezik senkivel, az meg nem érdekli különösebben, hogy én miket beszélek a barátnőimmel vagy gyakorin.
2013. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Így belegondolva exnél ő tudta az én jelszavaim de én nem az övét. Így ha véletlen pont akkor irkált valakinek mikor arra jártam és megláttam és véletlen pont az a csaj volt, akivel előttem kavart természetesen totál féltékeny lettem, mert nem mesélte hogy újra jóban vannak és mivel megsértődött, hogy egyáltalán érdeklődöm róla így feszültség volt rendesen. Meg sose tudtam, hogy épp min röhögcsél a gép előtt vagy épp mit beszélt le a haverokkal, csak már a végén, hogy szívem megyünk a hétvégén sörözni.


A mostani barátommal ismerjük egymás jelszavait de sose lépnék be hozzá ha kivételesen nem kéri, hogy nézzem már meg kapott-e emailt vagy hasonló. Viszont ha beszélget valakivel nem veszi zokon ha rátekintek a képernyőre és esetleg látok egy-két mondatot, sőt van amikor ő meséli, hogy miről beszélgetnek. Így viszont teljes mértékben megbízok benne, anélkül, hogy egy cseppet is felmerülne bennem a kutakodási kényszer vagy a féltékenykedés, mert felesleges. Látszódna rajta, hogy vaj van a füle mögött, mert ott a lehetőség, hogy megnézhetném ha akarnám és ha hülyeséget csinál lebukhatna. De pont az őszinteség miatt nincs késztetés. Így tökéletes :)


Szóval a kérdésre a válasz, volt akinél belenéztem volna de nem tudtam és most van olyan akinél belenézhetnék de nem nézek. Jelenleg privát szféra van, pont akkora amennyit igénylünk.


23 N

2013. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!