Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves tanuló vagyok. Elszere...

18 éves tanuló vagyok. Elszereték költözni jár nekem segély vagy valami?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz ittho, kifejteni nem akarom, csak ha elszeretnek koltoozni kaphatok-e ebben segitseget az allamtol amig befejeztem a tanulmanyaimat? ja és nappalis vagyok messze járok iskolába sokszor 5-6 körül érek haza ugy h melo kizarva a usli fontosabb
2013. okt. 4. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Koli?
2013. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Menj kollégiumba, és kérd a saját nevedre a családit, valamint ha szüleid külön vannak, a tartásdíjat is.
2013. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de nem kollegiumot szeretnek hanem lakast v szobat. arrol ne is beszejunk h a kollegiumok meg messzebb vannak a sulimtol aberlet kerulne mar annyiba mint amennyit kapnek csaladibol. es akkor meg nem ettem.. :S nincs erre semmi megoldas?
2013. okt. 4. 15:27
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Nincs, felnőtt vagy. Nem kapsz semmiféle segélyt a családi pótlékon kívül.
2013. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
de, MUNKA
2013. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

es megis h menjek e dolgozni ha 5-6 fele erek haza este? 7tol ejfelig dolgozzak es megint kelljek 5kor? vagy ha kolezos vagyok mg elobb? nem vagyok allat vannak szuksegleteim bocsanat. na mind1 akkor ugy tunik nem tudok mitcsinalni itthon kell maradnom.


a normalis valaszokert koszonet

2013. okt. 4. 15:31
 7/20 anonim ***** válasza:
37%

Nekem napi 7-8-9 oram van, emellett jarok el 12orazni ejjel...

tobb osztalytarsam heti tobbszor ejszakazik ugyan igy...es felso fokon tanulunk tehat nem keveset....ha ilyen terved van ne legyen kifogas a suli...a foberlomet se erdekli hogy hova jarok, mennyit alszok...

2013. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

Családi pótlék

ha eddig kaptál akkor rokontartás, azt kérheted a te nevedre.

Ennyi.

Ha szobát vagy lakást akarsz bérelni akkor el kell menned dolgozni. Segély nem jár mert nappali tagozatos diákként el akarsz költözni.. Ha önállósodni akarsz, akkor meg kell teremteni rá a pénzt-

2013. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos nincsen más lehetősség. Nagyon jó lenne olyan országban élni, ahol ezt is támogatja az állam, de egyenlőre ott tartunk, hogy tele van mostmár néha diplomás hajléktalanokkal is az utca. A nők szülés után nem tudtak visszamenni dolgozni és gyakran nagycsaládosok kerülnek utcára vagy kénytelen fűtetlen egyszobás, víz és áram nélküli házakban tengődni. Támogatás? Pár ezer Ft, szinte kajára sem elég....
2013. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

nem ertem miert kel ezen igy kiakadni :) oruok neked h szazezer orad van es meg egymillio orat dolgozol de mivel nem tudod h milyen helyen lakok mitol milyen messze... na mind1 nem is folytatom.


mint irtam, latom h nincs megoldas itthon kell maradnom. koszonom

2013. okt. 4. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!