Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok? Ki fognak...

Mire számíthatok? Ki fognak rúgni? A szüleim mit szólnak majd?

Figyelt kérdés

Ma órán le kellett mennem az igazgatóhoz mert nem fogadtam szót a tanárnak végül nem kaptam semmit csak beszélgetett velem az igazgató. Vissza felmentem és következő órán (2 volt vele) tényleg meg se szólaltam csak kinevettem halkan a mögöttem ülőket h végig szórakozták az órát és a tanár elkezdett velem ordibálni h milyen szánalmas vagyok meg hülye nem kell ide járnom majd ő elintézi stb. már nem bírtam tovább és felvettem a táskámat, felrugtam a széket ami mellettem volt és eljöttem. Magyarázott valamit de nem hallottam.. visszagondolva hülyeség volt. A szüleim örökbe fogadtak emiatt sok gond volt velem de kb 1 éve azt mondták h ez így nem fog működni ezért megigértem nekik h nem csinálok több bajt. eddig sikerült tartani a szavamat de most megint elkezdtem. Azért reagáltam így mer elegem van h minden miatt én vagyok a hibás meg mindennel csak gyanusítgatnak suliba. Most nem tudom szerintetek ki fognak rakni? Az nem is érdekel annyira de akkor most megint csalódást okozok a szüleimnek és megint nem fognak bennem bízni meg rossz lesz minden és ezt nem akarom. Régen is egy csomót veszekedtünk miattam és az rossz volt, nem akarom átélni megint. Mit csináljak?

17F


2013. okt. 4. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy kirúgnak, de azért nem ártana visszavenni a viselkedésedből. Sajnos az élet nem mindig igazságos, előfordul, hogy a suliban nem úgy osszák a figyelmeztetést ahogy kéne, de ez akkor sem mentség arra, hogy szájalunk a felnőttekkel meg széket rúgunk fel. Nem vagy már gyerek, próbálj meg uralkodni az indulataidon. Ha másért nem, hát a szüleid miatt, hisz sokat köszönhetsz nekik. Amúgy tényleg jó után jársz, csak így tovább :)
2013. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Na a munkahelyen ennél durvább lesz. A tanár meg valószínűleg a pofavágások és egyéb beszólásaid miatt dühös rád. Gondolom már az első órán próbáltad kellemetlen helyzetbe hozni, olyan nincs, hogy csak úgy az éterből kitalálja, hogy baja van veled. Javaslom egy pszichológus felkeresését is, dühkezelési problémáid is vannak, ezt jó lenne kezelni.
2013. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Írasd át magad másik suliba :)
2013. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!