Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A rokonomra...

Mit tegyek? A rokonomra rászálltak különböző romák.

Figyelt kérdés

Szóval anyámra rászálltak különböző cigányok, már évek óta hülyítik, volt, hogy feljelentett miattuk, stb, 3 biciklit úgy tűntetett el a lakásból például, hogy a romák vitték el neki pénzért megőrizni mert én tartozom az anyámnak meg minden, teljesen bolondnak tartják szerintem még uzsorát is adnak neki. a múltkor majdnem szétvertem az egyik tetovált roma lány fejét a lakásban, de csak nem tágítanak, anyám még mindig barátkozik velük... és ha szólok neki, hogy cigányokkal nem kéne, én kapom a fenyegetéseket, hogy feljelent meg kidob a lakásból.


Teljesen hülyére veszik, manipulálják és úgy néz ki tőlem sem félnek. Nem is tudok nagyon mit tenni. Szerintem már el is adta nekik a lakását, vagy valami. Nem csodálkoznék, hogy ha elmennék albérletbe eltűnne, aztán közölné ez a kör, hogy ők tartották el ezért őket illeti a vagyona, vagy valami.


Mit lehet ezekkel csinálni?



2013. okt. 5. 13:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez csak a jéghegy csúcsa, azt ami a háttérben folyik nem is tudom, az is lehet, hogy uzsorát vett fel tőlük, vagy valami.
2013. okt. 5. 13:49
 2/11 A kérdező kommentje:

Eléggé elhanyagolta magát amúgy és ezért nem sokan barátkoznak vele, ezek az új "barátok" meg persze kihasználják ezt és ki tudja mit terveznek.


Volt, hogy távoltartási végzést kaptam, mert azt hazudták egy tárgyaláson, hogy tényleg megvertem az anyámat, és már itt aludtak vele a lakásunkban, hogy vigyázzanak rá.


Próbáltam anyám figyelmét felhívni, kinyomtattam neki cikkeket a lakásmaffiáról, uzsoráról de úgy néz ki annyira gyermekien hiszékeny, hogy simán megbízik bárkiben pár kedves szóért, segítségért cserébe.

2013. okt. 5. 13:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a fenyegetések nem hatnak, anyám is őket védi, ha meg tényleg leölöm az egyiket amikor idejön, én kerülök börtönbe, ezért ők is tudják, hogy nem merek lépni.
2013. okt. 5. 13:52
 4/11 anonim válasza:
65%
Te miért nem foglalkozol anyáddal?
2013. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
múltkor még csak egy bringát adott el anyád....
2013. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
foglalkozom vele, de egy ideje elutasító
2013. okt. 5. 14:19
 7/11 Lacko123 válasza:
Szerintem az teljesen mindegy hogy romák-e vagy nem. Mindenki a saját kárán tanul. Ha neki így jó, akkor ne szólj bele mert csak elmarod magad mellől az édes anyádat, és gondolom ezt nem szeretnéd... Próbálj többet lenni vele és hátha változik a nézete... Ha pedig nem jön össze akkor fordulj a rendörséghez...
2013. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az az egyetemista, aki az anyját kiakarja túrni a lakásából, mert hogy neked az "jár" a barátnőddel?

És olyanokat is többször említettél, hogy ahány megölöd, megfojtod?

2013. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok! Mert az mi?
2013. okt. 5. 14:39
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Mi lenne ha nem nyitnál minden héten kérdést erről a fikcióról? Kicsit unjuk már.
2013. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!