Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A rokonomra...

Mit tegyek? A rokonomra rászálltak különböző romák.

Figyelt kérdés

Szóval anyámra rászálltak különböző cigányok, már évek óta hülyítik, volt, hogy feljelentett miattuk, stb, 3 biciklit úgy tűntetett el a lakásból például, hogy a romák vitték el neki pénzért megőrizni mert én tartozom az anyámnak meg minden, teljesen bolondnak tartják szerintem még uzsorát is adnak neki. a múltkor majdnem szétvertem az egyik tetovált roma lány fejét a lakásban, de csak nem tágítanak, anyám még mindig barátkozik velük... és ha szólok neki, hogy cigányokkal nem kéne, én kapom a fenyegetéseket, hogy feljelent meg kidob a lakásból.


Teljesen hülyére veszik, manipulálják és úgy néz ki tőlem sem félnek. Nem is tudok nagyon mit tenni. Szerintem már el is adta nekik a lakását, vagy valami. Nem csodálkoznék, hogy ha elmennék albérletbe eltűnne, aztán közölné ez a kör, hogy ők tartották el ezért őket illeti a vagyona, vagy valami.


Mit lehet ezekkel csinálni?



2013. okt. 5. 13:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Már sokszor felteted ezt a kérdést bold vgagy mint jó anyád keres melót te szerencsétlen.
2013. okt. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!