Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! 4 hónapos a kisfiunk...

Anyukák! 4 hónapos a kisfiunk a párommal 2 éve vagyunk együtt. A ti párotok is megnézi a jó nőket? Az enyém igen és még meg is jegyzi hogy igen ez egy jó nő. Hogyan toleráljátok ezeket a dolgokat, ha van ilyen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem szabad mindent tragikusan venni. Eleinte engem is zavart, de lényegében semmi rosszat nem tesz. Végulis én is megnézem a jó pasikat :)
2009. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavar, megkértem, hogy ha együtt megyünk valahová, akkor legalább ne bámulja őket. Ha egyedül van, úgyis azt tesz amit akar.
2009. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok anyuka, de ez azért nagyon gáz, hogy feltünően nézi és még hozzá is teszi, hogy jó nő.

Az én Párom, nem nézi a nőket, mármint biztos nézi mert pasi, de én egyszer nem vettem még észre, sőt van amikor én mondom neki, hogy az meg az milyen jó nő, és akkor néz oda.

Ha meg feltünően nézné és még hozzá is tenné, akkor én is ugyanezt csinálnám. Ha nem érdekelné, hogy nézem és megjegyzem hogy ez egy jó pasi, akkor már a kapcsolatban van valami gáz.

Gondolom már mondtad neki, hogy ez Téged zavar... 22/L

2009. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

A párom nekem hűséget esküdött, és nem vakságot, és ez fordítva is igaz. Én még a nőket is megnézem. Nem azért, mert hajlok a saját nemem felé, csak ami szép, az szép.


22/L.

2009. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak nézi, meg megjegyzésekt tesz, az rendben van - nézni ugyis megnézi MINDEN FÉRFI a nöket, legfeljebb nem mondja, ha tart egy féltékenységi rohamtól.


Értelmes nö ezen nem akad fel, kivéve, ha a megjegyzések sértö módon történnek (milyen jó nö, te meg milyen kövér/formátlan/öreg/stb vagy). Ilyenkor (mármint ha sértö a fogalmazás) a legegyszerübb ezt NYUGODTAN megmondani, és MEGKÉRNI, hogy ne igy mondja, amit akar.

Viszont te is megjegyezheted, hogy ez vagy az a férfi szerinted jól néz ki.

Nálunk többszö elöfordul, hogy ÉN szólok neki, hogy nézd már, milyen csinos nö, ahelyett, hogy hisztiznék, és még soha nem volt olyan, hogy félténynek kellett volna lennem.

2009. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, és azt mondta hogy nem járkálhat csukott szemmel. Attól hogy megnézi még nem csinál semmit.

Amikor együtt vagyunk akkor is megnézi, de nem feltűnően.

Mondjuk én is megnézem a jó pasikat...

2009. nov. 9. 14:21
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
jajjj, ti még nagyon gyerekek vagytok... :))
2009. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem sért meg. Egyébként szerintem nincs oka engem kritizálni, mert jobban nézek ki mint terhesség előtt, úgyhogy nem lehet egy szava sem :-)
2009. nov. 9. 14:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez nem gyerekesség kérdése! Nekem se esne túl jól, ha úton útfélen akármerre mennénk a párommal együtt csak azt hallgatnám, hogy "hú de jó nő..." .Szerintem meg, ha sokat (megjegyzem: sokat, nem pedig olykor - olykor..)mondja egy pasi, akkor tiszteletlenség azzal a nővel szemben, aki éppen mellette van.....S tartsatok prűdnek, vagy régimódinak, vagy aminek csak akartok! Az én párom is megnézi,úgy , mint minden pasi, de szerencsére nem kell örökké hallgatnom is....
2009. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én "kifogtam a szelet a vitorlájából", ha - nagy ritkán - sétálunk, együtt nézzük a "jó nőket". Meg is beszéljük, kinek mi tetszik és mi nem tetszik. A párom odáig van, hogy milyen jófej vagyok, dicsekszik is velem sokat, azt eddig még nem vette észre, hogy mindig azokat a tulajdonságait emelem ki az adott nőnek, amik nekem jók, szóval tudom, hogy a páromnak tetszik a hajam, akkor mondom nyugodtan, hogy de szép annak a csajnak a haja. Vagy - ha nem szép - akkor azt, hogy nem szép. Amelyik tulajdonságom nem pozitív, azt egyszerűen nem teszem szóvá. Így mindig az jön ki a végére, hogy igen, szép, szép a csaj, de én jobban tetszem neki :)
2009. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!