Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! 4 hónapos a kisfiunk...

Anyukák! 4 hónapos a kisfiunk a párommal 2 éve vagyunk együtt. A ti párotok is megnézi a jó nőket? Az enyém igen és még meg is jegyzi hogy igen ez egy jó nő. Hogyan toleráljátok ezeket a dolgokat, ha van ilyen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 14:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alapvetően nem ok a konfliktusra. Igyis ugyis megnézi (ráadásul azt irod,te is megnézed a jo pasikat..),akkor már előnyz is lehet ebből a kis "kellemetlenségből" kovácsolni,azt is ki lehet deriteni ha jol figyelsz ,hogy mi az ami nagyon tetszene rajtad..stb stb. Nem kell ezt komolyan venni szerintem. Azért van veletek mert fotnosak vagytok számára és szeret titeket (gondolom,bár a kapcoslatotomról nem irtál) . én sosem vettem magamra ezeket a szituáciokat,.
2009. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én 1,5 éve férjem is megnézi a jó nőket, és természetesnek tartom, sőt meg is szoktuk beszélni, amikor együtt jövünk, megyünk, hogy milyen szép arcú ez a lány, meg milyen jó alakú. Nekem jól esik hallani, hogy nem a kilúgozott cicáktól ájul el, hanem az olyanoktól, akiknek van kisugárzása. Meg persze mindig hozzáteszi, hogy persze egyik se szebb, mint anya.
2009. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
engem nagyon zavar! De "bosszúból" én is megjegyzéseket teszek a jóképű fiúkra és nagyon megnézem őket, ha a pasimmal vagyok, hogy essen neki is rosszul!
2009. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

2 éve vagyunk együtt,6 hós a kislányunk, és igen,megnézi a nőket, és igen, borzasztóan utálom.

De nem tehetek semmit ellene.

Mióta van a bab,ritkán megyünk együtt bárhová (legalábbis a baba előtti időköz képest),és így nagyon megszokta hogy lehet jól megbámulni a nőket.

És ha egyszer mégis együtt megyünk, akkor aztán van sértődés.

De mi már ilyenek is leszünk.

Ő nőbámuló férfi, én meg egy gigaféltékeny nő.

2009. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ma 15:08-as: végre egy OKOS nö! Gratulálok!
2009. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!