Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok melyik fél szerette...

Nálatok melyik fél szerette volna jobban az összeköltözést?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 22:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A pasi 1 hét után.
2013. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mindketten, de a pasi jött hozzám 2 évig lakni, aztán cseréltünk és én jöttem hozzá. De nekem nehezebben ment, mert nagyon sok cuccom volt, autó nélkül. Két haverom segített költözni.
2013. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mindketten szerettük volna. Nem is működne ha csak az egyik fél akarja.
2013. okt. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%

A párom 2 hét után adott kulcsot a lakásához, és közölte, hogy akkor jövök-megyek amikor jólesik, még ha ő otthon sincs. :D Természetesen nem éltem a lehetőséggel, azért akkor 2 hét után ezt kicsit túlzásnak tartottam, bár jól esett, hogy ennyire megbízik bennem, és komolyan gondolja. Végül 1 év után költöztem oda hozzá, amikor lett állásom és végeztem az egyetemmel, mert pénz nélkül nem szerettem volna beállítani, vagy hogy ő tartson el. Szerinte már rég oda kellett volna költöznöm, ő azt sem bánta volna, ha 2-3 hónapot úgy lakok ott, hogy semmibe nem adok bele. :) Persze én ezt így nem vállaltam, nem így szerettem volna kezdeni a közös életünk. :)


23/N

2013. okt. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A barátom :) Lakásproblémáim voltak, igazából amikor még együtt se voltunk, mondogatta, hogy ne féljek, ha bármi gond van, hozzá mindig mehetek.

Pár napja voltunk együtt, amikor gond lett, egyik este megtudtam, hogy másnap költöznöm kell. Így mondtam neki, hadd maradjak, amíg találok külön albérletet (hiszen ilyen friss kapcsolatban nyilván nem kéne összeköltözni még), mondta hogy oké. Amikor találtam albérletet, akkor viszont már nem akarta, hogy elmenjek. És igazából nekem se volt rossz, bár azért kellett még pár hét, mire úgy éreztem, igen ez jó döntés volt.

2013. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%
A férjem jobban akarta sokkal az összeköltözést.Én nagyon paráztam mindentől hogy jövünk ki anyagilag stb.. Először megvettük a házat de tudtam hogy legalább 1 év mire kész lesz. Na mikor kész lett még jobban féltem. Az első hétben sírtam is annyira fura volt minden, és előtte szerettem is a szülőknél lakni. Aztán kb 2-3 hét után kezdtem megszokni, és nekünk nagyon bejött ez a költözés, nagyon jól megvagyunk, jó lett a házunk. Feleslegesek voltak a félelmeim.Az esküvővel meg fordítva voltunk.
2013. okt. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is a férjem szerette volna jobban. De ő már nagyon a kapcsolatunk elején elmondta hogyha minden jól működik, ő 3-4 hónap után összeköltözne. Na ebből 2 hónap lett. Én még nagyon fiatal voltam, baromira örültem neki, de nem hoztam volna fel egy jó darabig, ha ő nem teszi.
2013. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ez szinte észrevétlenül ment. kb 1 hónapja jártunk, és csak azt vettem észre, h nálam van az összes cucca :) nem kellett komolyabban győzködni. kulcsot is nagyon hamar adtam neki, mert mielőtt komolyabbra fordult a kapcsolatunk, már 1 éve ismertük egymást. 5 éve élünk együtt.
2013. okt. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
36%
#14-es vagyok! Miért lettem lepontozva?! Mert nem költöztem oda hozzá 2 hét után és lettem eltartott?! vagy mi a probléma?
2013. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

14

Ne aggódj én is le lettem pontozva, azért mert a férjem jobban akart költözni. De nem baj attól még nagyon jól vagyunk.

2013. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!