Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ez így normális?

Szerinted ez így normális?

Figyelt kérdés

A nagybátyám és a nővérem külön élnek, elég gyakran jönnek ki hozzánk, 1-2 naponta, de max 3 naponta.

Viszont péntek óta nem jöttek mert volt a családnak egy kis nézeteltérése velük kapcsolatban és gondoltuk,hogy ezért nem jönnek mert megsértődtek, aztán felhívtak minket a nővérem munkahelyéről,hogy hétfőre szabadságot vett ki, de se kedden sem pedig ma nem ment be és nem tudják utolérni.

Mi sem tudtuk elérni se nagybátyámat sem pedig a nővéremet, így elmentünk hozzájuk, de sehol senki, a kocsijuk sincs a ház előtt, az egyik lakó mondta hogy szombat este bőröndökkel és a kutyájukkal távoztak.


Tehát valószínűleg elegük lett és elmentek "pihenni" ,ez az ő dolguk, de azért szerintem szólhattak volna valamit, továbbá érdekes,hogy a nővérem nem szólt a munkahelyén sem, bár utál ott dolgozni, de azért mégiscsak felnőtt emberekről van szó...

Mindegy is, engem nem érdekel,hogy kirúgják e vagy sem, de a lényeg,hogy szólniuk kellett volna legalább annyit,hogy elmennek, bár szerintem megsértődtek ránk, de ez megint csak érdekes mert nem volt egy nagy volumenű vita...a másik meg,hogy ha bajuk van akkor azt honnét tudjuk?

Bár biztos nincs bajuk, de mégis...

A nővérem 22 éves, a nagybátyám pedig 24.


2013. okt. 9. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagybátyád a nővéreddel él? Nem sógort akartál írni? Az ő szülei sem tudnak semmit?
2013. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nővéred+a nagybátyád? O.o
2013. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jaj a lényeged sikerült megragadni látom...valójában a bátyámmal él és van egy közös gyerekük is...

Na jó nem, de összekevertem a két megnevezést, nem értem mit csodálkoztok, egyértelmű,hogy rosszul írtam.....

2013. okt. 9. 15:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a SÓGOROM azaz a nővérem férjének a családja sem tud semmit, de ők normálisnak tartják.
2013. okt. 9. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak nem évekre vagy hónapokra tűnnek el,igen,normális.Miért kellene bejelenteniük,főleg,ha össze is vesztetek? :)
2013. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk én mindig mondom a szüleimnek, ha a féjemmel eltününk valahova pár napra. Ha összevesznék velük akkor is mondanám nekik, az nem tart semeddig. Úgy látszik náluk nem alakult ki a normális szülő-gyerek kapcsolat, vagy valami miatt elveszett.

Azt tartom normálisnak én, ha ilyenkor a gyerek szól a szüleinek, de nem ítélem el azt a gondolkodásmódot, ha valaki úgy gondolja ehhez senkinek semmi köze. Mindenki úgy él ahogy akar, amíg nem veszélyezteti mások testi épségét.

2013. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!