Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor váltatok, téged mennyire...

Mikor váltatok, téged mennyire érintett rosszul a környezeted reakcioja?

Figyelt kérdés
Befolyásolt abban, hogy meghozd a végső döntést a válás mellett? Nem "néztek le", vagy kezeltek téged vagy a gyerekedet negatívan amiatt, hogy elvált nő/férfi lettél, a gyerek pedig elvált szülők gyereke?
2013. okt. 11. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nem néztek le, sőt, meglepődtek és kifejezetten egyetértettek, elég sokáig tűrtem. Ők (a családtagjaim) mint kiderült, már évekkel korábban kiléptek volna a kapcsolatból. Huszonévesen lettem elvált nő, és döbbenetesen gyorsan találtam új társat, aki őszintén szeret és tisztel, harmincas éveim elejére teljes családom van, nyugalomban, szeretetben.
2013. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"na megmondtam én, hogy nem fog működni!!"


ezt így az egész családom, hát marha jól esik amikor az ember alapból is a padlón van mondhatom...

2013. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

anyámnak már az esküvői csoportképén látszik a nagyim "ebből semmi jó nem sülhet ki"-arckifejezése. szerintem kifejezetten örültek, h elvált, bár az ügyvédi költséget másra is lehetett volna költeni.

a környezete kicsit elfordult tőle, akkoriban még cikibb volt válni.

2013. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem váltam csak szakítottam évek útán, és jó volt a környezet reakcija, mert magamra vettem az egész mindent, hogy én akartam lépni. Igy egy csomó fájdalmas kérdéstől mentesültem.
2013. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Apósom bocsánatot kért, anyámék "na megmondtam!". Barátnőim is helyeselték, hogy végre meghoztam a döntést és nem húzom tovább.


A környezetem reakciója megdöbbentett, sok anyuka jött oda hozzám, hogy "de jó neked". Ők is válnának, de nem tudnának egyedül megélni a gyerekekkel.

2013. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!