Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam édesanyám...

Hogyan hozzam édesanyám tudtára, hogy ideje lenne elköltöznie tőlünk?

Figyelt kérdés
Pár éve édesanyámat magunkhoz vettük, de tarthatatlan ez a helyzet nem lehet vele kijönni képtelenség. Állandóan minden egyes nap reggeltől estig ordít, káromkodik, csapkod, trehány nem takarít házi munkába nem segít semmit be, mondván az az én dolgom, három pici gyermekem van egyik gyermek értelmi sérült, a gyerekeket nem szereti gyülőli őket elmondja, őket mindennek, a szomszédok is folyton panaszkodnak, ő azt mondja neki nincs rezsije mert amennyit ő fogyaszt az semmi, ő rá nem kell költeni kajára, mert semmit nem eszik, én maszek vagyok itthonról dolgozom netről, folyton piszkál, már megint a gép előtt vagy( finoman fogalmazva) elmond engem is a férjemet is mindennek, a munkámat semmibe nézi folyton takarítani kell utána, mert mocskol piszkol, minap reggel 1 liter kávét öntözőtt ki a konyhába és a nappaliba meg végig a folyosón állítása szerint nem is vette észre, csak a munkahelyén, hogy hova lett a kávéja, évekig nem dolgozott mi tartottuk el, napi 4 doboz cigit kell neki venni, és két naponta egy csomag kávét. Tegnap elment nagy vécére, mikor kijött nekem be kellett mennem és mit láttam, ott hagyta bent a nagy dolgát a wc-be nem húzta le, mondván elfelejtette, de ha valaki idegen ment volna az illem helységre, hát lesült volna a képemről a bőr. A gyerekeket nem szeretjük rá bízni, ha elmegyünk a boltba csak oda hazajövünk ordít elmond mindennek, hogy hol a k....a a...ba voltatok eddig, nem járunk sehová a férjemmel a bolton kívül, zavarja ha sír a két hónapos kisbabánk mindig mondja neki fogd be a szádat mért kell ordítani idegesít és ezt mind szépen fogalmaztam meg. Én főzők egyedül a 6 fős családra folyton azt mondja ehetetlen szar amit csinálok, meg ő nem szereti a húst, se a szalámit, se a krumplit, se a tésztákat, se a rizst semmit, ő szalonnát akar mindig vinni a munkahelyére. Pár éve volt albérletben nem tudta fizetni inkább cigire költötte, mindig azt mondja, hogy nincs ránk szorulva, hogy mi vagyunk ő rá, 58 éves. Nem bírjuk tovább betelt a pohár kikészíti a családot és a szomszédokat is, ideje mennie!

#édesanyámnak #költöznie
2013. okt. 11. 18:22
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Hat pedig ilyen anyát ki kell rakni. Csomagold ossze a cuccat amig dolgozik, rakd ki a ház elé es cseréljék zárat. Ha balhézik, hívod a rendőrséget. Ennyi.
2014. okt. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

En nem raknam ki Anyukamat. Soha.

De ha olyan lenne, mint a tied, akkor biztos kib@.sznam, mint macskat sza.rni. Gyerekkorod sem volt miatta, nem tartozol neki semmivel! Attol, h megszult, meg nem lett Anya. Ne erdekeljen, h masok mit mondanak, ok nem tudnak semmit a te eletedrol, kik ok, h megiteljenek?

Nyugodtan rakd ki a hazbol, 65 ezer nem sok, de majd nem cigizik, meg nem kvzik, mert eletben kell maradnia. Meg elmegy masodallasba.

El tudom kepzelni milyen hangja lehet 4 doboz cigitol naponta.

2014. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2015. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!