Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy dolgozzam fel...

Mit tegyek hogy dolgozzam fel lelkileg?

Figyelt kérdés
Párom daganatos beteg és áttétes. Az orvosok nem jókat mondanak pár hónapot adtak neki. Ezt a fiának mondták el ő nekem. kiborultam sirok , nemtudok mit kezdeni.
2013. okt. 11. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Alternatív gyógyászat nem izgat?
2013. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a párod?
2013. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alternatív gyógyászat! Az egyik családtagomnak bejött. Mennyi idősek vagytok és milyen daganata van a párodnak?
2013. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Párom 55 és nyelöcsö daganat és áttét lett belölle tüdöbe,.
2013. okt. 11. 22:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Miket használt?
2013. okt. 11. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
**t. Szerintem érdemes utána nézni, még beválik ilyenkor az agykontroll, és a metafizikai gyógyítási módszerek. Olvastam a neten, hogy jó az AVEMAR biokészítmény is, ezenkívül rengeteg természetes gyógymód, gyógynövénnyel lehet kombinálni. Ne veszítsétek el a reményt, sok sikert és gyógyulást!

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. okt. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom a szölömag örleményt. Édesapám is azt szedi a mai napig. Ö saját maga készítette de lehet kapni is. Immunerõsítõ.
2013. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nemrég ismertem meg egy férfit, akinek ugyan ez volt, és őt elhagyta a párja. neki is azt mondták, hogy pár hónapja van, és meggyógyult.


én kitartanék mellette, a halál az élethez tartozik. nyilván rossz lesz, de legalább nem futamodsz meg. én biztos egy utolsó szrnak érezném magam ha elhagynám egy ilyen helyzetben.

2013. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az előzőeket tudnám én is csak ajánlani, a **t!!!!

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. okt. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!