Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök anyám elveszi a...

Megőrülök anyám elveszi a pénzem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van hogy most összegyűlt egy pár tízezres egy keveset elköltöttem de amikor elvagyok otthonról anyám fogja magát bejön a szobámba feltúr mindent a pénzemér elveszi és amikor nézem,megszámolom nincs meg x-ezer forint akkor jelenti be hogy ő azt elvette

(Egyébként nem is adja vissza)

Hová rejtsem el a pénzem? Tippek? Trükkök?



2013. okt. 13. 02:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
azt is megpróbálhatod hogy egy borítékban felragasztod az asztal aljára, vagy a párna is jó ötlet. ne hordd magadnál szerintem, elhagyhatod, vagy bármi... vagy tedd el az egyik táskádba azt meg dugd el egy cipősdobozban egy szekrénybe... valamit találj ki :/ meg a könyv is jó ötlet
2013. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szekreny hatuljara felragasztani boritekban

fiok aljara ugyanigy felragasztani

2013. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Honnan van penzed?
2013. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában zsebpénzből, vagy a rokonoktól kapott ajándékpénzből szokott pár tízes összegyűlni, ha az ember kiskorú. De még így se mondja azt senki, hogy a szülő csak úgy elveheti, mert ő ad kaját stb... A gyereket önállóságra kell nevelni. Meg kell adni neki a saját teret és a a saját tulajdont, hogy megtanulja, hogyan kell vele bánni! Hogyan kell felelősséggel kezelni. Nem úgy megy, hogy a szülő bármit megtehet, mert ő a felnőtt! Bocsáss meg kérdező, de nagyon önző anyád van, ha ezt nem veszi figyelembe. Ha meg diákmunkával kerested a pénzt, akkor meg szavakat sem találok rá.
2013. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

A helyedben tennék a megszokott rejtekhelyre egy borítékot, benne wc-papírral (hogy legyen vastagsága), meg egy cetlivel, hogy "Anya, menj ki a szobámból. Nem szégyelled magad?"

Hol tartod most? Nem tudom, milyen a szobád, milyen bútorok vannak, de ha ilyen széles a függönykarnisod, oda is el lehet rejteni.

Bankszámlát nem tudsz nyitni, amíg nincsen rendszeres kereseted, csak ha van valaki, aki jótáll érte, hogy a kezelési költséget kifizeti, amikor összejön egy kisebb tartozás belőle. Szóval valószínűleg anyád nélkül nem nagyon menne.

2013. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer úgy eldugtam, hogy soha többé nem találtam meg.
2013. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Jó ötleteket kaptam köszönöm :)

14!!! IGAZAD VAN tényleg nagyon önző

2013. okt. 13. 20:19
 18/18 anonim válasza:
25%
Én a pénzemet már rejttettem el úgy, hogy beletettem egy duncos üvegbe, húztam rá nejlonzacskó, belettettem egy zsákba, és le a kémény lyukba, kb a közepéig, egy madzagong. A fene se gondolja hogy ott van. :DD
2013. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!