Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Husz eves hazasok vagyunk, a...

Husz eves hazasok vagyunk, a felesegem bele van bolondulva a munkahejebe, reggeltol estig ott van, a csaladi es a szexualis kapcsolat inog, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 09:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
JO.De en meg mondtam neki ,mire az volt a vallasz hogy o ijen es kesz,nem tud valtozni (ez az agyban is ugyanaz).
2013. okt. 16. 12:48
 12/16 anonim ***** válasza:

menkehejebe

vallasz

ijen


Ezzel a helyesírással biztosan nem te vagy a családfentartó... akkor meg nem csoda, hogy az asszony egész nap húzza az igát: valakinek pénzt kell keresnie!

2013. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ha a helyesiras a legfontosabb akkor haggyuk a francba
2013. okt. 16. 13:03
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
konzultálj egy szakemberrel.. én nem értek hozzá, de szerintem ha ő is beismeri, hogy ezen képtelen változtatni, akkor segítségre szorul
2013. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Milyen munkakörben dolgozik? Lehet, hogy egy olyan projektje van éppen, ami ennyi időt elvesz. Több okból csinálhatja: jól megfizetik, szereti a munkahelyét és meg akar felelni, vagy vannak ambíciói az előrelépés tekintetében. Biztos élvezi amit csinál, különben nem tenné. Nem hiszem, hogy megcsal.

Inkább azt kellene kideríteni, hogy ez a jövőben is így lesz, vagy csak átmeneti dolog.

Valamiért a munkája több örömet okoz neki, mint az otthon töltött idő, különben nem azt választaná. Szerintem ennek az okát kellene megfejtened.

Értékeled eléggé, az otthoni munkáját( házimunka, egyebek), vagy természetesnek veszed, hogy megcsinálja?

Beszélgettek eleget komolyabb dolgokról is, voltatok mostanában közösen nyaralni, moziban, vacsizni..stb.


Attól, hogy azt mondod, dolgozzon kevesebbet, nem fog változtatni. Veszekedés hatására meg még kevésbé. Próbáld levenni a lábáról.

2013. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Te mennyit dolgozol? Eleg a penz?
2013. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!