Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 vagyok és fiu, van egy...

22 vagyok és fiu, van egy nővérem aki állandóan anyáskodik felettem ha elmegyek este kérdezi hogy mikor jövök, meg ilyenek na ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 20:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mert neki is programja van otthon, és nem akarja, hogy meglepd. :D


Amúgy nem gondoltál arra, hogy azért, mert szeret, mert minden normális nővérke anyáskodik az öcsikéje felett.


Örülj neki, hogy törődik veled!

2013. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
én örülök de szerintem egy kicsit túlzásba viszi
2013. okt. 20. 14:23
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

Mert szeret, te kis majom!!


Én 27 vagyok, és nekem is van egy 20 éves öcsém, akit nagyon szeretek.Sajnos most elég rossz úton jár.próbálok neki magyarázni, de ő nagyon rossz néven veszi, szerinte csak okoskodok, meg beleszólok mindenbe, meg idióta vagyok, stb.Eszébe sem jut, h esetleg tapasztalatból beszélek, és hogy védeni akarom! :-( most éppen nem is beszél velem, pedig ha tudná, hogy én minden este imádkozom, hogy nehogy valami baja történjen, mert én azt nem élném túl :-(

2013. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülye kérdés, de van anyukátok? Mert, ha nincs, vagy elhanyagol titeket, akkor azt hiszi, hogy az ő felelőssége az, hogy te normális ember legyél, azért ilyen. Nekem pl. a sógorom ilyen, a férjem bátyja. Vicces látni, amikor a 32 éves férjemet rendszabályozza (a saját házunkban) és kiselőadást tart arról, hogyan kell normálisan viselkedni. A férjem szülei elváltak, és gyakorlatilag a bátyja lett az apja. Az én férjemet ez nem zavarja, persze nem is különösen vergődik vele, általában nem reagál a sógorom megjegyzéseire. Ha már nagyon erőszakos, megéri, hogy lazítson, már elmúlt 10 éves.
2013. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
igen van anyukánk
2013. okt. 27. 19:21
 16/22 A kérdező kommentje:

igen van anyukánk csak kiskoromba is elég sokat voltam vele

vigyázott rám meg minden

2013. okt. 29. 19:59
 17/22 anonim ***** válasza:
Tehát anyukád a nővéredre bízott téged, és az ő feladata volt, hogy vigyázzon rád, elhozzon a suliból meg ilyenek? Mert akkor ua., ő egyszerűen többet kellett, hogy foglalkozzon veled, mint egy "átlagos" testvér, és hozzászokott ehhez, valamint jó eséllyel sose fogja elhinni, hogy felnőttél, mert mindig a kisöccse leszel. Beszélj vele erről. De legyél vele rendes! Ne követelőzve, hanem köszönd meg neki, hogy ennyit vigyázott rád és társai, de azt is mondd el neki, hogy most már ideje felnőnöd és örülnél, ha nem kezelne kisfiúként. Valamint azt is mondd el neki, hogy ha tanácsra lesz szükséged, mindenképp hozzáfordulsz, csak, hogy érezze azt, hogy ő nem pótolható és hogy fontos neked ő is és a véleménye is.
2013. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
igen pontosan ő vitt a suliba meg ilyenek ugye bár 8 év van köztünk.de még 17 évesen is kisérgetett :) :S
2013. okt. 30. 17:44
 19/22 anonim ***** válasza:
53%

Én is törődöm a kisöcsémmel. Jó gyerek, csak könnyen befolyásolható, és nem akarom, hogy rossz társaságba keveredjen. Nagyon szeretem. Bár bizonyította már, hogy van esze, de azért mindig óvatosságra intem, ha bulizni megy, stb. Tapasztalatból beszélek neki, de bízik bennem és nem veszi sértésnek, ha leugatom azért, mert hülyeséget csinál, vagy felveri a családot éjjel. Nekünk elváltak az ősök.

24/N, öcsém 19/F.

2013. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Mert olyan világot is élünk félteni kell szeretteinket!Az ember elmegy itthonról és nem biztos haza is tér.
2013. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!