Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy nekem kell visszafizetnem a hitelt?

Figyelt kérdés

Tesóm anyám rábeszélésére hat éve 2000000 forint jelzáloghitelt vett fel amit nem tud fizetni.

Mivel én is tulajdonosa vagyok a háznak és aláírtam a hitelnek, ma kaptam egy levelet, hogy novembertől tőlem vagyis a fizetésemből fogják le a hitelt. Most mit tegyek?


2013. okt. 17. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%

"De értetlenek vagytok! A hitelt nem fizetheti 20 ember csak egy."


De az mért pont ő?

És miért nem esik le neki, hogy a családja pont erre játszik?

2013. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, h pont az az ember fizeti aki ott sem lakik...
2013. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%

Azért én még mindig nem értem, hogy lesz smillió felvett hitelből 6 év törlesztés után 8millió visszafizetésre váró hitel. Anyám is belebukott a devizába, 8 éve vett fel 3 milliót, nagyon megugrott a törlesztő, és most jár 6milliónál, nem 8-nál vagy 12-nél.


A férjednek mennyi a fizetése? Mennyire vagytok bajban ezzel a levonással?

2013. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
77%

HOgyne fizethetne egynél több ember.

Alá kell írni a banknál egy szerződésmódosítást az új fizetőnek, és ennyi. Nincs olyan bank amelyik ne menne bele, pláne, hogy annál valószínűbben látja viszont a pénzét...

2013. okt. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
100%

Szolnek tesomnak kedves bolond edesanyamnak hogy havi 12-12 ezret mind a ket szerencsetlen adhat vagy a fizetesed innentol nem szamlara hanem kezbe jon es szepen lassan elarverezik a kecot... Te vagx a rossz helyzettben... En itt rohadtul bekemenyitenek!!!

Sajat anyamnak nem vettem fel hitelt, nem is tennem es mikor kert hogy a kezesei legyunk kapasbol nemet mondtam...

Penzbe se baratsag se rokonsag nem erdekel es nem szamit!

2013. okt. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik,ezt beszopod.De tűrjed csak,meg károgj.Mivel minden értelmes választ és tanácsot kifigurázol,nesze,itt a válasz a kérdésedre:

-Drágám!Az a szemét anyám és a bolond nővérem rám varrtak egy húszéves hitelt,légyszi nézz egy másodállást,míg én rinyálok,és ölbe tett kézzel megelégszem a közmunkás fizuval.Köszi

2013. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Mit értesz fekete lista alatt? BAR lista? Emiatt a hitel miatt vagy rajta, vagy van már is?
2013. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%

Értem, tehát a testvérednek nem volt 1500 forintja, hogy személyit csináltasson, és ezért inkább hagytátok, hogy elfajuljanak a dolgok...


Hát, ha nekem ilyen történettel előállna a párom, én valószínűleg lelécelnék, mert felelőtlennek gondolnám. Mondd el neki nyíltan, és minél hamarabb.

2013. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%

A férjed helyében kivágnálak, mint macskát szarni. Ennyi ésszel...

Én biztos nem bocsátanám meg a páromnak, ha a tudtomon kívül belemegy ilyenbe (vagy ha már összejövetelünk idején adott volt, eltitkolta), és csak akkor szól, mikor már ég a ház. Vagy még akkor is titkolózna, mint most te.

2013. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Amúgy ritka aberrált bagázsnak tűntök, asszem én sem maradnék melletted...
2013. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!