Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek agglegény/vénlá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek agglegény/vénlány életet?

Figyelt kérdés

azok válaszát várom akiknek nincs és nagy eséllyel nem is lesz már soha párkapcsolatuk.

Örülsz ennek az "életformának" vagy nem szeretsz egyedülálló lenni?


2012. jan. 26. 00:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Mikor hogy. Az időm többségében szeretem, de néha eléggé rámtör az ami hiányzik. Remélem ez később nem fog megváltozni, mert sok jó biztosan nem fog kisülni belőle.



21F

2012. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

én nagy eséllyel vénlány maradok.

ábrándozó romantikus voltam, azt hittem majd az 1. pasi lesz az akivel leélem az életem. nem így lett és 4 éve történt de nem tudok túllépni rajta, és vlsz így is marad.

jól viselem az egyedüllétet, a szex sem hiányzik.

próbáltam új kapcsolatot de annyira hozzászoktam az egyedülléthez hogy nem tudok alkalmazkodni máshoz, megszokni hogy valaki "felügyel", számonkér mindenről, naponta "kell" találkozni később netán együtt élni.

számomra már az lenne furcsa.

egyébként nem vagyok magányos, sok barátom van és bulizni is járok.

2012. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Élvezem a szabadságot, de jobb lenne ha a sors rám dobna egy társat. :)


20/N

2012. jan. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, írjatok még (mindenkinek ment a hasznos)
2012. jan. 26. 00:48
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerinted? :D

Mondjuk nekem soha nem is volt párkapcsolatom. Mivel nem tapasztaltam meg milyen, a hiánya se fáj annyira. Annak rosszabb lehet, aki már volt szerelmes és többet nem lesz.

Mint minden normális ember, azért szeretnék családot meg boldogan élni. De ha nem hát nem, ez jutott.

Beletörődtem, hogy ronda vagyok és soha nem fogok olyan pasival találkozni, akinek lenne gyomra hozzám.

2012. jan. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem bírom, túlságosan is érzelmes vagyok és szükségem van a szeretetre.


Szeretnék szeretni és viszont szeretet kapni egy normális, rendes, hűséges lánytól.



22/F

2012. jan. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

(utolsó előtti nem hiszem h olyan "undorító" lennél ha gondolod írj privit és küldj képet majd segítek kitalálni valamit, hogy mit változtassunk)


kort és nemet is írjatok.


írjatok még

2012. jan. 26. 00:54
 8/18 anonim ***** válasza:

Nehezen, és egyre nehezebben az idő múlásával. :(


29/F

2012. jan. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Rossz kérdés a "hogy viselem", mert azt sugallja, hogy ez valami rossz dolog. Valójában ezt az állapotot preferálom a párkapcsolattal szemben. Most 31 éves vagyok. 6-7 éve még törekedtem a párkapcsolatra, volt is néhány, de idővel rájöttem, hogy az nem nekem való, sőt. Fiatal koromban is valószínűleg csak azért foglalkoztam annyit a lányokkal, mert "így illik".
2012. jan. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szükségem van kapcsolatra és szexuálisan elég túlfűtött vagyok. Elváltam családban éltem, de pár éve egyedül vagyok és ezt nagyon élvezem. Vannak kapcsolataim, állandó is és futóak is. A családdal is jól megvagyok, semmi problémánk.

De megszoktam, hogy egyedül élek, berendezkedtem rá és kihasználom minden előnyét.


37/F

2012. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!