Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vénlány maradok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vénlány maradok, ha így folytatom?

Figyelt kérdés

Remélem jó kategóriába megy a kérdés.. Szóval:

22 éves lány vagyok és kb 8-10 hónapja nincs normális kapcsolatom (előtte volt két több évig tartó is, de most nem ez a lényeg). Ismerkedés, randizgatás azért csak-csak akad, és rövidebb távú (1-2 hónap max) "kapcsolataim" is vannak, csak előbb-utóbb mindegyiknek kiadom az útját, senkibe nem leszek szerelmes, igazából nem is érdekelnek... A legjobb barátnőm szüleivel is nagyon jóbavagyok, anyukája mindent tud rólam, sokmindent beszélek meg vele is, mindig képben van az aktuális pasiügyeimmel kapcs. Az utóbbi hónapokban megkaptam a barátnőanyutól többször is, hogy vénlány leszek, mert nekem senki nem felel meg, mindenkiben csak hibát keresek és ha valami kezdene komolyra fordulni megijedek és kirakom őket... Miért baj az, hogy én nem követem az itt olyan népszerű példát és állok össze egy segédmunkás alkoholistakezdeménnyel, aztán szülök egy gyereket huszonegykét évesen mert becsúszik, aztán egy rakás szar lesz az életem, mert nem éltem és buliztam eleget?! Rengeteg ilyet ismerek, és majdnem mind szétmentek, a lány ott marad egyedül a gyerekkel és tengődik a gyesből a szülei házában (jobb esetben).

Tényleg túl nagyok az elvárásaim, hogy nem szeretném az első jöttment senkiházival összekötni az életem, aki meló után megy a kocsmába és este hazaesik nekem retkesen, félrészegen?! A gyerek ott üvölt, én meg tiszta ideg vagyok, és lehet a fejem verném bele a falba, hogy elcsesztem az életem egy ilyen hapsival. Nagyon sok ilyen példát látok a közvetlen környezetemben ismerősök között. Nekem nem erre van szükségem. Én olyan pasit szeretnék akinek esze is van, kúltúrált, törekszik egy elfogadható egzisztencia kialakítására, a szórakozási igénye nem merül ki a helyi késdobáló mindennapos látogatásával. Bőven jónak érezném, ha csak 28-29 évesen jönne egy komoly férfi, meg egy pocaklakó... Ez mitől vénlányság? Ez már öregnek számít, vagy mi?! Miért nem értik meg ezt? Gáz vagyok? :D


2012. máj. 19. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
csak szeretethiányos, és ezt meséled be magadnak hogy nem bulizol eleget.
2012. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Erre nagyon egyszerű dolgot tudok írni! Meg kell találnod a középutat minden téren.. Lehetséges benned is van bőven gond! :) És ezt nem látod meg magadban! :) Nem csak olyan pasik léteznek amiket leírtál.. Lehetséges h amilyen pasit te szeretnél az gondolja azt rólad h kevés vagy neki valamiért.. Az h minden pasi ügyed ki beszélsz lehetséges nem túl jó dolog.. De kérdezem miért is nincs párod? Feltetted magadban ezt a kérdést? miért nem akarnak kezdeményezni a pasik nálad?
2012. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kezdeményeznek! De leírtam fent, hogy akadna jelölt bőven, csak egyik se olyan aki igazán megfogna! Bepróbálom őket, az esélyt megadom, hátha valamelyik a befutó lesz, de nem. És tuti, hogy van hibám nekem is bőven. Tudom, hogy tökéletest nem találhatok, de azért nem is az aljából választanék párt, ha nem muszáj...
2012. máj. 19. 16:59
 4/19 anonim ***** válasza:

8 hónappal siránkozol? Mit szólsz 31-hez?


22/F

2012. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Csegi89 ***** válasza:
100%
Nem kell ennyire ráfeszülni a dolgokra. Ha valakivel neked nem jó, elküldöd és ennyi,, nem kell magyarázni semmit ezen. Úgy élj ahogy neked jó. Nem maradsz vénlány.
2012. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Arról nem tudok nyilatkozni hogy gáz vagy e mivel nem ismerlek kéne hogy beszélgessünk. az hogy nem állsz össze egy alkoholistával jogos. deviszont ha csak a hibát látod másban és nemtudod elfogadni olyannak amilyen persze vannak határok akkor sosem lessz normális kapcsolatod. a gyerek meg tökéletes 30 év környékén fiatal vagy még éld ki magad szerintem. ami azt illeti ne a gazdag pasit kerezsd mert az ugyis lecserél valami friss húsra ha megörekszel. persze mindenkinek bejön a bmw az audi stb.

olyat keress aki rendes dolgos és nem alkesz meg drogos akár mi is a foglalkozása. jó ez nagyon ritka illatve a normális pasi is ritka meg a normális csaj is ebbe az elszúrt világba. ezt tudnám ragozni egy darabig. hát ennyi ha még szeretnél valamit ird meg levélbe.

2012. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem a gazdagot keresem BMW-vel, csak egy normálisat.
2012. máj. 19. 17:04
 8/19 anonim ***** válasza:
akkor rá találtál :D viccet félretéve én is nehezen találok normális csajt pedig nem vagyok csunya. találok én is eleget csak vagy egy hülye liba vagy ronda vagy pénzéhes .... kevés a normális :/
2012. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyszerű, a normális pasik számodra lehet, hogy unalmasak, vagy egyszerűen ahogy mondtad, nem fognak meg. Ha nem fognak meg, akkor ez van. Törődj bele, vagy próbálj meg jobban szeretni.. :)
2012. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a bajod abból fakad, hogy nem vagy kitartó a kapcsolataidban. Az első nemtetszés után kidobsz mindenkit. Tudhatnád, hogy olyan kapcsolat nem létezik, ahol minden 100%-ban klappol. Ha meg számodra nem megfelelő emberekkel ismerkedsz, és ezt már előre érzed, nem kéne belemenned. Az sose működik, hogy ha nincs ló jó a szamár is. Vagy adj lejjebb az igényeidből, vagy keress hozzád illő embert, de ne játssz mások érzéseivel! 22/F
2012. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!