Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vénlány lennék, mert...

Tényleg vénlány lennék, mert 26 évesen nincs férjem?

Figyelt kérdés

A családom szokta mondogatni, nagyon idegesít. Nemrég töltöttem be a 26-ot, kb. 2 éve mondogatják ezt. Igaz, jelenleg párom sincs, de attól még nem érzem magam vénlánynak. Lehet naiv vagyok, de az első velem szembe jövő férfihez nem megyek hozzá, csak ahhoz, akinél azt érzem, hogy tényleg ő az akivel le akarom élni az életemet.

Ti mit gondoltok erről?


2013. okt. 20. 17:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat, en 25 vagyok, 5 eve nincs parkapcsolatom, nekem is mondogatjak. :D ne torodj veluk, erezd jol magad az a lenyeg.
2013. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyél 26 évesen is egyedülálló, minthogy belemenj egy rossz házasságba azért, hogy ne érezd magad rosszul, amiért nincs senkid. Jobban teszed, ha kivárod a megfelelőt, sok nehéz évet spórolsz meg ezzel magadnak. Amúgy is ez a vénlányosdi az 1800-as években volt divatos, ma már hülyeség.
2013. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

vénlány majd 40 évesen leszel, ha csak addig nem akad horogra senki.

nyugi, sztem csak ugratnak, nem kell komolyan venni :)

2013. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen miért lennél vénlány? Oké, hogy régen a húszéves nő kb. már annak számított, de az is tény, hogy akkor egy nő csak a fiatal szépségével, hamvasságával tudott hódítani. Ma meg sokat számít az is, mi van belül :)

Hagyd a fenébe a családot, oszd ki őket, ha szekálnak.

Egy éve én is megkaptam, 5 évig tartó kapcsolatból léptem ki. Hát hogy gondolom én ezt, ennyi idő után miért nem mentem hozzá, főleg hogy meg is kért, vénlány maradok.

Nos, nagyon nem úgy tűnik, hogy senkinek se kellenék :D Márpedig az egy vénlány határozott ismérve :)

2013. okt. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Erről azt gondolom, hogy neked van igazad. Egyáltalán nem vagy vénlány. Inkább később házasodj, de az legyen tartós és igazi szerelem, mint hozzámenni erőltetve akárkihez csak mert ketyeg az idő.

Nálam ez volt: 16 évesen kezdtem egy két éves kapcsolatot, nem akartam hogy házasság legyen. 18 évesen kezdtem egy 10 éves kapcsolatot, nem akartam hogy házasság legyen. 29 évesen ismerkedtem meg a férjemmel, akartam hogy házasság legyen, mert ő egész más volt számomra. Azonnal éreztem a különbséget a szívemben, a lelkemben. Előtte pedig nekem is mondták, hogy menjek már férjhez, látod párom is volt, de nem akartam csak azért házasodni mert ketyeg az idő.

Csak magadra hallgass, senki másra!

2013. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes, mikor huszon evesen, 30 as bnom volt, mindenki elenezte, most meg en is ezt kapom meg par evvel kesobb, most h arrol szol az eletem h munka+alvas. Pedig ennyi melo mellett nincs turelmem parhoz :S
2013. okt. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A vénlány az nem életkortól függ, az egy mentalitás. Aki bele van savanyodva, hogy nincs senkije, az már 20 évesen is vénlány, aki meg élvezi az életet és nem párkapcsolattól függ a boldogsága, az 50 évesen se az :)
2013. okt. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Húúú, akkor 32 évesen engem már el is áshatnának! Pedig még nem találtam meg. Sokan udvarolgatnak, de még nem kattant be az igazi érzés!
2015. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyim 20 éves korom óta vénlánynak tart. :D 23/L
2018. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!