Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthon a család előtt szoktál...

Otthon a család előtt szoktál meztelenkedni? Ha igen, mit szólnak hozzá a szüleid, vagy épp a gyermekeid?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés sok meztelenkedéssel kapcsolatos kérdésre adott válaszok, és a válaszolók életkorával kapcsolatban merült fel bennem. Elsősorban olyan felnőttek válaszát várom, akiknek van már gyerekük, de mégis fél, vagy teljes meztelenségben töltik az otthoni idejük nagy részét.

Természetesen olyan "gyerekek" vélménye is érdekel, akiknek a szülei sokat meztelenkednek, meztelenkedtek előtte. Ők, vagyis ti, hogy éltétek ezt meg, és hogy befojásolt ez a viselkedés titeket?

Kellő komolyságú válaszokat várok!



2013. okt. 21. 11:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nálunk otthon egyáltalán nem meztelenkednek anyuék (persze a fürdőbe be lehet menni, ha ott vannak, nem vagyok kitiltva). Viszont barátoméknál rendszeres és ez eléggé zavar, főleg, hogy még nem vagyok hivatalosan a család része. Jövőbeli anyósom és sógornőm rendszeresen szaladgál "évakosztümben". Persze, az ő otthonuk, azt tesznek benne ami jól esik, csak nekem furcsa volt, kicsit ledöbbentem először. Sőt a párom húga még vendégek előtt is felhívja a figyelmet, arra, hogy éppen nincs a kis ruhája alatt bugyi...
2013. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

Sokszor volt mar h elfeledtem torolkozot vinni, mikor bementem senki, kijovok meg 1 csapat az eloszobaban, nem nagyon erdekel :)

Att is oltozok mas elott siman nem erdekel...

Meg van h ismerosnel vok, v rokonnal, csaj no is siman oltozget elottem, ha jol nez ki meg szorakozni is szoktam h csak ennyit veszel le :D

2013. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lányként soha nem láttam az apámat meztelenül és ő sem engem. Mi a bátyámmal sem mutatkoztunk ruha nélkül. Anyukám se volt konkrétan meztelenül órákat, de ő simán átöltözött mindannyiunk előtt, vagy nyitott ajtónál fürdött. (Kisebb koromban volt, hogy együtt fürödtem vele, vagy a bátyám, de apuval sose.) Nekem ezek mind természetesek voltak.

Most a férjemmel lakom. Ő otthon télen-nyáron boxerba flangál, időnként meztelenül is (nem tudom hogy ezt mi alapján dönti el). Nyilván ez sem zavar :) Rajtam mindig van minimum egy bugyi+trikó öltözet, mert így érzem jól magam.

2013. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk nem tapbu a meztelenkedés, de nem igazán megszokott. Ha előfordulna, valószínűleg semmi nem lenne belőle, mert elég laza család vagyunk.

Én kisgyerek koromban, ha együtt fürödtem az apukámmal, rajta mindig volt egy boxer, vagy fürdőnadrág, és miután anya engem kivett, csak akkor vette le. Emlékezetem szerint sosem láttam teljesen meztelenül, és kb 5-6 éves korom óta ő sem engem. Egy bugyiba, melltartóba simán kimegyek elé, mert a strandon is ennyibe lát, de direktbe nem tekerek előtte. Anyukámat is max bugyi melltartóban szoktam itthon látni, de ha úgy alakul, hogy egymás elkőtt kell átöltözni, vagy ilyesmi, nem zavar senkit sem. Az öcsém (14 éves) elég szégyellős. Kiskorában természetesen láttam meztelenül, de mostanában még póló nélkül sem jön elénk, merthogy nem akarja hogy lássuk, szőrösödik a hónalja :D

2014. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fehérneműre vetkőzés volt max, főleg ha nagy meleg volt. Teljesen pucéran biztos nem jött-ment senki.
2022. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!