Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti lakásotokba/házatokba...

A ti lakásotokba/házatokba van olyannak kulcsa, aki nem lakik ott? Szülő, szomszéd. Stb.

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Apám néha rágja a fülem, hogy adjunk neki a házunkhoz kulcsot, de mi egyáltalán nem szeretnénk (ezt persze tudja is). Csak azt nem értem, hogy sokaknak miért lenne természetes az, hogy olyan házhoz legyen kulcsa, ami nem az övé?



2013. okt. 22. 13:41
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Van, a bebiszitternek. O megy a fiamert es be kell jutnia a hazba vele. En akkor meg dolgozom, a ferjem is.

Hogy megbizom-e benne?

Persze, nyilvan, hiszen a fiamat is rabizom. Ezutam a kulcs mar csak reszletkerdes.

2013. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

a mi lakásunkhoz azon prózai okból nincs kulcsa másnak, mert csak 2 volt ahhoz a nagyon speckó, másolhatatlan zárhoz, ami van hozzá :)

ha elmegyünk, akkor a szomszéd csajszinak adjuk az enyémet, h etesse az állatkáinkat. megbízom benne, igaz csupán 4 éve ismerem, de nagyon normális, becsületes ember, soha nem feltételezném róla, h elvisz bármit, vagy kárt tesz a lakásban.


nekem van anyukám lakásához kulcsom, mivel egyedül él, van neki bővel felesleges :) ha nincs otthon, és viszünk neki valamit, akkor jól jön, de nem az a fő hobbink, h átjárkálunk hozzá a távollétében.

2013. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

AZ ANYÓSNAK VAN KULCSA.


DE MÁR BEADHATNÁ!

:)

2013. okt. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
van kulcsa anyámnak, apámnak, mert tulajdonképpen amibe lakunk még az ő házuk, ajándékba kaptuk és nincs átírva. Nem járkálnak be hívatlanul, van pár cucca apámnak is, meg egy autó, azért néha bejönnek, majd elmennek és ennyi kész. Ha este jönnek, mindig kopogtatnak, nem zavarognak és nem törik ránk az ajtót. Nekem semmi bajom ezzel, nem hívatlanul érkeznek és én is úgy járok haza, hogy csak bemegyek és kész....nem túrok a magánéletükbe, elintézem amit akarok és megyek haza. Viszont aki kéri, az lehet hogy nem ennyire fair-play játékos...
2013. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!