Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családoknál is vita van a...

Más családoknál is vita van a h1n1-s influenza miatt?

Figyelt kérdés
Már jópár napja megy a vita. A család fele be akarja oltatni magát, a másik fele meg nem. A vacsoránál is ez a téma. Már kezdem unni. Más családoknál is van ebből vita?
2009. nov. 12. 16:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs. Eldöntöttük, hogy oltás nuku!
2009. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem oltatjuk be magunkat vita nem volt megkérdeztük egymástól de nem szeretnénk.
2009. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vitázunk ezen. Apukám beoltatja magát, mert ő úgy nyugodt, mi többiek meg nem, mert feleslegesnek érezzük. Mondjuk nálunk már mindenki felnőtt, saját maga dönt. Vitát legfeljebb olyan helyzetben tudok elképzelni, ahol a két szülő nem tud megegyezni a gyerekek oltásával kapcsolatban.
2009. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs vita. Kijelentettem, hogy nem oltatunk. A párom sem vitázik ezen...
2009. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vita hasonlóan gondolkozunk.
2009. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs vita. A férjem sem és én sem oltatjuk be magunkat.

Butaság ilyen miatt vitatkozni.

2009. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vita nálunk,mert mi nem oltatjuk be magunkat.Igaz itt kint Angliában nincs is ebből ekkora hűűű de nagy gáz...

Nem is foglalkoznak vele,és nem is nagyon hangoztatják,hogy járvány lenne..Nekem amúgy sem tetszik az,hogy állandóan azt hajtogatják,hogy be kell oltani a gyerekeket is...de azt nem mondják,hogy nincs a vakcina 100%-ban leellenőrizve!!!

2009. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én először elleneztem, de aztán mégis a férjemre hallgattam és beoltattuk magunkat, mivel a szűk családunkban van egy 5 hónapos baba és egy tehes nő is és nem venném a lelkemre , ha hasonló eset történne nálunk, mint annál a 40 éves szegedi terhes nőnél.Ott is a gyerek elkapta és kigyógyult, de az anyuka élet és halél közt van.Én sem oltattam volna be magam, ha nem lenne itt az én 5 hónapos babóm és a tesóm terhesen.Úgyhogy nálunk sem volt vita, engem kellet kicsit győzködni, de aztán ész-érvek alapján beadtam a derekam.
2009. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt bezzeg elfelejtik mondani, hogy a sima influenza miatt hány ember halt meg, meg milyen szövődményei lehetnek.


Nálunk sincs vita, nem érdekel minket. Sajnálom, hogy ebből vita van nálatok, elhiszem, hogy rossz lehet.

2009. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk megállapodni, hogy aki akarja beoltatja magát, a többiek nem. :(
2009. nov. 12. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!