Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családoknál is vita van a...

Más családoknál is vita van a h1n1-s influenza miatt?

Figyelt kérdés
Már jópár napja megy a vita. A család fele be akarja oltatni magát, a másik fele meg nem. A vacsoránál is ez a téma. Már kezdem unni. Más családoknál is van ebből vita?
2009. nov. 12. 16:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs vita belőle. Mi a férjemmel beoltatjuk magunkat, de a gyereket nem. 1 éves még csak és annyira nem vagyok meggyőzve az oltás szükségességéről és veszélytelenségéről, hogy az amúgy közösségbe nem járó gyerekemet beoltassam vele.
2009. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi nem vitatkozunk, csak sokat gondolkodunk ezen. Van egy egy éves kislányunk, ő biztos nem kap oltást. Anyum , párom, a baba, és én együtt élünk. Rám bízták a döntést, mivel egészségügyis vagyok. Beszéltem több kollégával is, és végül ma úgydöntöttem, hogy mi felnőttek megkapjuk az oltást. Mindezt a picink miatt tesszük. Nem bírnám elviselni, ha ő lenne az ezerből egy aki belehal a szövődményes tüdőgyulladásba. A számtalan kétely, és kérdés továbbra is bennem van az oltóanyaggal kapcsolatban!

2009. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Aki akarja oltassa, aki nem az ne oltassa magát. Ilyen egyszerű ám!
2009. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szorol szora azt akartam irni mint az utolso. ez mindenkinek a sajat dontese.
2009. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is megy a vita. A többiek be akarják magukat oltatni, mert elvakította őket a hülye média.

Én inkább tömöm magam vitaminnal, gyümölcsökkel, zöldségekkel és mosok kezet óránként, de beoltatni nem fogom magam.

2009. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nálunk a pároméknál mindenki be van oltva engem meg anyosom piszkál hogy menjek és oltassam be magam de én nem hiszem hogy be fogom.
2009. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném beoltatni magam, de anyukám és az ő szülei is ezzel csesztetnek. Apu és az ő anyukája meg azt mondja, be ne oltassam magam.
2009. nov. 13. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!