Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy úgy éreztétek, hogy kiszerettetek a párotokból, aztán egy szakítást majd azt követő "se veled se nélküled után" újra beleszerettetek?

Figyelt kérdés
Alapvetően szerintetek lehetsz újra szerelmes ugyanabba az emberbe?
2013. okt. 25. 10:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Előbb azt írtad az elején, hogy egy férfinál teljesen mást kell tenni. Mit, elfelejteni? :D
2013. okt. 25. 11:30
 22/24 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen a 23 év alatt eltávolodtunk.Úgy éreztem ,ár nem is szeretem.Aztán történt valami,és úgy éreztem, nem tudnék nélküle élni.Újból beleszerettem.
2013. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

velem is megtörtént már.

nagyon sokat kellett az illetőnek tennie (mert ő hagyott el), hogy újra beleszeressek.

2013. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szia! Igen, en 3eve vagyok egyutt a parommal egyutt is elunk es legalabb 6x el kellett hagynom ahhoz hogy hajlando legyen valtozni,es meg most sem mukodik...teljesen onzo csak a sajat erdekeit nezi ha en hetek ota nem voltam sehol ot az sem erdekli o ugyan ugy mindennap beul a kocsijaba es megy.En pedig fozzek mossak takaritsak neha ugy erzem mintha csak a cseledje lennek...teszem hozza hogy o 22eves en pedig most leszek 21. Es oszinten megmondom hogy volt idoszak mikor vissza mentem hozza h minden szep es jo volt persze par hetig tartott a tunder mese mert utana kezdodott elorol..tehat roviden a lenyeg az az h adni meg egy eselyt a kacsolatnak az nem hulyeseg mert mukodhet de ha ott sem latsz valtozast akkor ne kovesd el ugyanazt a hibat amit en, vannak emberek akik keptelenek valtozni..
2016. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!