Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy úgy éreztétek, hogy kiszerettetek a párotokból, aztán egy szakítást majd azt követő "se veled se nélküled után" újra beleszerettetek?

Figyelt kérdés
Alapvetően szerintetek lehetsz újra szerelmes ugyanabba az emberbe?
2013. okt. 25. 10:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A férfi az, aki jelenleg nem biztos a szerelmében. Tehát a nőnek kéne letennie az asztalra. De mit?
2013. okt. 25. 10:24
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Akkor esélytelen vagy.
2013. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem biztos egy férfi a szerelmében, hanem nem akarja megmondani a szemedbe, mert gyáva, hogy számára vége a történeteteknek.
2013. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
17%
Egy nő beletud szeretni újból egy férfibe, mert nagyon érzékeny érzelmes lény, de egy férfi sose.
2013. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Egy férfi vagy örökké szereti a másikat, vagy ha kiábrándul, megundorodik, kiszeret a másikból, akkor semlegessé válik az adott nő a számára. Ilyenkor nem közeledik pl. szexuálisan..

Beszélgess el férfiakkal mélyebben, és mindegyik ugyan ezt mondja.

2013. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ez oké. De mint mondtam heti 3-4 alkalommal randizunk ő is jön és is megyek hozzá és minden szempontból közeledik ráadásul minden nap kb óránként keres. Szóval akkor most nem értem amit írsz. Értem, csak nem értem :) Csak azt mondja, hogy nem tudja, hogy szerelmes-e.
2013. okt. 25. 10:37
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Minden ember tudni szokta azt, hogy szerelmes-e. Meg nem is téma, egy kapcsolatban.Én pl. sosem kérdeztem. Mindig a férfiak mondták nekem.
2013. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Oké, de ha az, akit szeretsz, annak az volt az indoka a szíktásnál, hogy már nem szerelmes szerintem te is megkérdeznéd hogy mi van, ha most meg minden működik frankón, de mondani továbbra sem mondja.
2013. okt. 25. 10:43
 19/24 egytüneményvagyok ***** válasza:
39%
A férfiakban van egy ilyen tulajdonság, hogy kiszeretnek, szakítanak, eltelik pár hónap, rájönnek, hogy újra neki kell állniuk párt keresni, de végül is a régivel sem volt olyan borzasztó az élet, sőt, kényelmes volt tulajdonképpen, és akkor elkezdik visszakönyörögni magukat. Egyszóval én nem hiszek ebben.
2013. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
(18) Valami gyenge indok kellett neki, és ezt vette elő. Lépj túl ezen a férfin.
2013. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!