Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Illik" egy feleségnek a régi...

"Illik" egy feleségnek a régi kapcsolatát, vagy kapcsolatait bejelölni a neten?

Figyelt kérdés
véleményeket kérnék...
2009. nov. 13. 16:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

Én nem jelöltem be. És nem is szeretném, ha valamelyik régebbi kacsolatom íly módon "bejelentkezne".

Annak sem örülnék, ha a férjem megtenné. Szóval szerintem nem "illik", de ez rossz kifejezés. Vannak akiknél ez belefér.

30/N

2009. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Nálam minden ismerős fent van, legyen az rokon, iskolatárs, vagy egykori szerelem, kapcsolat. Ilyenbe nem szólhat bele senki, bár a környezetemben kezd divat lenni emiatt hisztizni.
2009. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ebben semmi különös. A férjünk előtt is volt élet és nekik is volt életük előttünk. Nem viszonyt akarsz kezdeni az exszel de még csak nem is kávézni mész vele, egyszerűen bejelölöd az iwiwen... Ez így normális.
2009. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
és az nem olyan, mintha "megkeresés" lenne...?
2009. nov. 13. 16:24
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Nekem be van jelölve az ex pasim.Nincs abban semmi.Félévente írunk egymásnak egy "hogy vagy?"-ot.És kész.A párom tudja.

Sztem beszéld meg a pároddal,hogy bejelölt az exed és te visszajelölnéd ha őt ez nem zavarja.Az őszinteség a legfontosabb egy kapcsolatban!

2009. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az elsővel.A múltam hozzám tartozik,és a férjemhez is és minden emberhez.Miért tagadnánk le a volt kapcsolatokat?Én nem jelölném be egyik exemet sem,de ha Ők bejelölnek visszaigazolom,hogy ismerősök vagyunk.Az utcán sem kerülök el köszönés nélkül senkit ha nincs rá nyomós okom.A férjem előtt sem tagadtam le soha senki sem akihez közöm volt.És én sem vagyok féltékeny ha az Ő ismerősei között bent vannak az exek.Szerintem ebben nincs semmi rossz,hiszen nem tartunk különösebb kapcsolatot,nem járunk össze.De ha van valakinek olyan akivel annyira baráti marad a kapcsolata,én abban sem látok semmi rosszat.
2009. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
Én nem jelöltem be senki régi kapcsolatomat,de ha engem bejelölt,visszajelöltem. A férjem is ugyanígy tett. Viszont rögtön szólt,hogy "hát ennek nem fogsz örülni,de képzeld ma megjelölt xy" Tényleg nem örültem neki. Pláne,hogy még üzenetet is írogatott... Szóval konkrétan megkeresgélni valakit régről,szerintem bántó a másik félnek,azaz ahogy Te fogalmazol: nem illik :)
2009. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
27%
16:25 ös. Nem piszkálódásból,de kérdezném,hogy már bocs,de minek írtok egymásnak fél évente a volt partnereddel? Csak kíváncsi vagyok,hogy ez mire jó? Van valami közös amiért írtok vagy csak úgy? Tényleg érdekelne:)
2009. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A volt kapcsolataim közül azok, akikkel nem haraggal váltunk el, nekem is be vannak jelölve, és ismerősök között is úgy látom, az a természetes, hogy az exek be vannak jelölve egymásnak. (huszonévesek vagyunk, ha ez számít) Nem hallottam olyat, aki ezen kiakadt volna. Meg is lepődtem ezen a kérdésen, szerintem nincs ebben semmi. van olyan exem, aki fent van nekem msn-en, és néha beszélünk. 10 éve jártunk, eszünkben sincs felfrissíteni, nem az az oka.

Falra is másznék, ha a párom nekiállna ezen féltékenykedni, és nekem se jutna fordítva ilyesmi eszembe.

Hypathia

2009. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden exem be van jelölve, páromnak is. Szerintem ez csak annyit jelent hogy ismerjük egymást, ahogy még 500 embert. Kit érdekel, hogy exem vagy nem exem az illető? amúgy meg ha valaki írogatni akar ahhoz nem kell iwiw...tehát szerintem ez egy ártatlan dolog. Pont olyan mintha az utcán szembejönne a párom exe és megsértődnék, hogy köszönt neki...
2009. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!