Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Illik" egy feleségnek a régi...

"Illik" egy feleségnek a régi kapcsolatát, vagy kapcsolatait bejelölni a neten?

Figyelt kérdés
véleményeket kérnék...
2009. nov. 13. 16:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nálam békességben megfér mindenki. Az más kérdés, hogy ne vagyok velük napi kapcsolatban, de bármelyik, bármikor megkereshet. Mivel sohasem volt köztünk gyilkos hagulat, ezt természetesnek tartom.
2009. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Miért ne? Bár nekem nincs ilyen "ismerősöm". De ez csak véletlen.
2009. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk belefér. Miért ne? Mondjuk nekem nem igen voltak a férjem előtt kapcsolataim, de a férjemnek be van jelölve a volt felesége és egy régi barátnője. A barátnőnek karácsonyra és szülinapra mindig irunk képeslapot és én is aláirom. Azóta ő is már 4 családos anyuka lett.

A volt feleséget meg persze, hogy ismeri. Nem szoktak beszélgetni, e-mailezni, de miért tagadja le? Ha az utcán találkozunk, akkor is megállunk, megkérdezzük hogy vannak. Nem?

2009. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy akit ismerek valahonnan, az megérdemel annyit, hogy az iwiwen az ismerőseim között legyen. És ebbe beletartoznak az exek is. A páromtól sem zavarna, ha az exei az ismerősei lennének, hiszen ismeri őket. Ez nem számít "megkeresésnek", nekem egy csomó olyan nagyon régi, gyerekkori ismerősöm van, akit bejelöltem, visszajelölt és azóta sem írtunk egymásnak, csak szülinapkor, névnapkor. Egyszerűen csak ismerős és kész.
2009. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%

Én utálom az ilyen közösségi oldalakat!!


A munkahelyi riválisaid, a munkaügyis vagy a Hr-esek a főnököd vagy a behajtó, vagy a rendőrség vagy a többi hivatal, ott néz utánnad először!!!

2009. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
56%

Én meg úgy vagyok vele, hogy aki fontos, az benne van a telefonomban, vagy az msn - emen, és beszélek is vele legalább havonta 1x..


Akiről meg nem mondható ez el, az nem fontos, ergo jön - megy....

2009. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
nem.
2009. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!