Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Illik" egy feleségnek a régi...

"Illik" egy feleségnek a régi kapcsolatát, vagy kapcsolatait bejelölni a neten?

Figyelt kérdés
véleményeket kérnék...
2009. nov. 13. 16:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is igy van az a feleség/férj elött is volt élete mindenkinek és ez 1 ismerös keresö oldal hozzá tartozik az ember ismeröseihez.Ez olyan mintha nem akarnád.Inkább az nem illeik,hogy megjelöl te meg az kattintod vissza,hogy nem ismered....pedig hát régen közel ált hozzád életed része volt.Nem?Nekem is fent vannak az exek férjem nem zavarja...neki is vannak fent exek...engem sem zavar ,,,,,,néha pár levél és szülinap névnap köszöntés....de ez minden ismerösömnek jár...mindennap írok akinek van miért hagynám éppen öket ki?Ez nem kivételezés ha nem 1 kis figylmesség:)üdv
2009. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

16,26 vagyok.

Én úgy gondolom,hogy nem kell senkire ok nélkül haragudni.Én sem keresném fel egyik exemet sem,de ha valamelyik felveszi velem a kapcsolatot,üzen vagy megkeres nem küldöm a francba.A férjem felé pedig nincsen elszámolni valóm,nem szabjuk meg egymásnak ki kivel állhat szóba.Egyszerűen bízunk egymásban,és fel sem merül a másikba,hogy hátsó szándékok lennének bármilyen ismeretség mögött.Ha a másik félnél mégis van egy értelmű,hogy leszereljük ennyi.Megmondjuk egymásnak h kapcsolatba kerülünk,de nem számoltatjuk el egymást.Ha nincs bizalom egy kapcsolatban,azt megette a fene,semmi értelme.Nekem eszembe nem jutna féltékenynek lenni mert a férjem egy exével beszélt.

2009. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Noi mivoltomra valo tekinettel nem jelolom be a volt parjaimat, de elfogadtam az o jelolesuket. Kiveve egy valakit,akinek meg mindig nem sikerult felfognia,h 4 eve szakitottunk.
2009. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok...

Hát kicsit ki lettek itt forgatva a mondataim. A kérdező csak arra volt kiváncsi, hogy mi a véleményünk. Nekem ez volt. Egy szóval sem írtam, hogy ha megkeresne egy ex, akkor nem jelölném vissza. Azt írtam, hogy nem örülnék neki. Azt sem írtam, hogy a páromnak meg van "tiltva" az ilyesmi, erre is csak annyit írtam, hogy nem örülnék. Nem vagyok féltékeny, és maximális a bizalom kettőnk között, csak egyszerűen sem az én exeimre, sem a férjemére nem vagyok kiváncsi. Azoknak a kapcsolatoknak vége, mindenki éli a saját életét. Ennyi.

2009. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én is és a párom is bejelöltük azokat az exeket, akikkel nem haraggal váltunk el, miért kellene a múltat semmissé tenni?
2009. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
dehát miért kell az exekkel "társalogni"? Na ettől félek, hogyha bejelölöm, majd ír....
2009. nov. 13. 17:17
 17/27 anonim ***** válasza:
64%
És akkor mi van ha ír?Válaszolsz neki és ennyi.Ez nem rossz ismerősöd ismered.Akkor?
2009. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

nálam alap, hogy csak olyanokat jelölök be, akikkel akár szívesen "társalognék" is néha.

ha pedig engem jelölnek be, és olyan valaki, aki semmit sem jelent, akkor van, hogy húzom egy kicsit az időt, ami a visszajelölést illeti, van, hogy csak akkor jelölöm vissza, mikor már vagy ötödszörre fent voltam azóta. :D

ezt is egy jelzés nálam, hogy legyen velem ilyen szempontból óvatos, mert nem a szívem csücske.

2009. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Miért ne?! Van az embernek olyan ismerőse is akit nem nagyon kedvel, de attól még ismeri. Szerintem nincs ebben semmi különös. Nézz körül a közösségi portálokon! Szerinted lehet valakinek több ezer ismerőse????

Mindenki jelölhet mindenkit. Mindenki maga dönti el, hogy vissza igazolja-e vagy sem.

2009. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy bejelölni én se szoktam, a jelölésüket fogadtam el, de csak egy vett fel utána msn-re, és nagyon ritkán beszélünk. De szerintem abban sincs semmi, ha Te jelölöd be. Bár én nem azért nem teszem, mert nem illik, vagy mit szól a jelenlegi párom, stb. hanem büszkeségi okokból :) - nehogy azt higgye, hogy én még futok utána - bár fura, mert ha engem bejelöl egy ex, én se úgy értelmezem, hogy fut utánam. :)
2009. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!