Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Este pár órára vigyáznom kell...

Este pár órára vigyáznom kell egy másfél éves kislányra. Mit kell vele csinálni? Anyukája "nincs" aki elmondaná.

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 13:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Vagy ha van járókája akkor abba teszed bele, és higgyétek el nekem, hogy senki nem fog belehalni ha a másodperc tört részére nem a gyereket lesed vérszemekkel...
2013. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Azt mondta az apja, hogy bármit ehet, kenyeret, felvágottat stb. Elaludni nem nagyon szeret ezért sokszor éjfél is elmúlik mire alszik.

Milyen sűrűn kell tisztába tenni?

2013. okt. 27. 14:32
 23/33 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha "nagy a csomag".

Egy ilyen idős baba már csak 4-5 pelust használ egész napra!


Te pedig csak estére mész.

A kakát biztos észreveszed, akkor egyből cserélsz, egyébként meg elég, ha vacsi után, mielőtt letennéd aludni.

2013. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Vacsi ELŐTT! cseréld a pelusát. Mindig evés előtt. Neked sem tetszene ha teli hassal nyomorgatnák a hasadat. Szerintem az utolsónak se lenne kellemes érzés..
2013. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Bocs, de nálunk vacsi után és mielőtt letennék feküdni, eltelik némi idő. Nem majd' kipukkanó hassal nyomorgatjuk.
2013. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Egy ilyen kisgyermekkel nem is tudom hogy bírnak a szülők másnap, aki éjfélkor ájul be az ágyba. Hiszen nem tudja magát kipihenni másnapra.
2013. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Napközben sokat alszik.
2013. okt. 27. 15:22
 28/33 anonim ***** válasza:
41%
Facebookon láttam egy olyan képet megosztva, hogy egy kisgyerek sír, mert leejtette a nyalókáját, ami beleragadt egy macska szőrébe, a macska meg bambán nézett. Ezt ne kövesd el:D
2013. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Vagyis vigyázz.
2013. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért írtad, hogy "anyukája nincs, aki elmondaná", hisz ezek szerint apukája van, aki elmondaná. Azt hittem, találtál valami gyereket az utcán.
2013. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!