Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két férfit szeretek, nem...

Két férfit szeretek, nem tudok dönteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legszivesebben hármasban szeretnék élni velük. Hogyan mondjam el Nekik?
2007. okt. 3. 19:06
 1/8 anonim válasza:
100%
ŐK valószínűleg egyáltalán nem szeretnének hármasban élni. De ezt te is gondolod, tudod. Az a baj, hogy ilyen helyzetekben sajnos leggyakrabban két pad közül a pad alá szoktak zuhanni. Szerintem filózz el a pasikon, hozz olyan döntést, amit később nem bánsz meg. De tudd, hogy kettővel egyszerre/párhuzamosan nem megy!
2007. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Muszály eldönteni. Nem lehet 2 ember érzéseivel cicázni. Próbáldd meg a legjobb döntést meghozni. Ne csak azzal foglalkozz, hogy neked milyen rossz hanem azzal, hogy nekik milyen érzés. Szerintem gyorsan dönts míg meg nem unják és a végén egyedül maradsz. Hallgass arra amit a szíves súg és válassz.
2007. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Csatlakozom az elottem szolokhoz!

De az is biztos ,mindegy hogy kit valasztasz biztosan a masik lesz a jobb,te ugy gondolod majd!!

Attol fugg hany eves vagy ?es hogy milyen szempontokat is kell nezned!remellem erted?!ki tud neked biztosabb jovot biztositani stb..

SOK BOLDOGSAGOT!!

2007. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
88%
Ha azért szeretsz kettőt, mert ami jó tulajdonság az egyikből hiányzik, az a másik férfiben megvan, és fordítva is így van - akkor ez azt jelenti, hogy a te szempontodból egyik sem a tökéletes férfi.Tehát úgy lenne "igazságos" ha egyiket sem választanád, hanem várnál amig eljön az igazi, aki egymagában is megállja a helyét.
2007. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
28%

Ahhoz nagyon jó (és/vagy gazdag) nőnek kell lenned, hogy ebbe belemenjenek. De azt ne várd el tőlük, hogy egymást is szeressék.

:-)

2007. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd mérlegre a jó és rossz tulajdonságaikat.Nézd át és ami hosszú távon biztonságot nyújt neked azt válaszd.Bezavarhat most a nagy szerelm,vagy szenvedély,vagy hogy valamelyikkel jobb a szex,de a szerelem elmúlik,szenvedélyt mindig lehet gyújtani,szex meg mindenkivel lehet jo.De a biztonságérzet,a törődés,a tisztelet,az odafigyelés,a partner a mindennapokba,jóba-roszba,a családiasság,kölcsönös bizalom...nos ezek vagy vannak vagy nincsenek.És hosszútávon egy nyugodt kapcsolathoz ezekre szükség van.Bár nem tudom hány éves vagy te és hány évesek a jelöltek.
2007. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
ő 26 éves az egyik jelölt 12 a másik 15. nehéz a döntés.
2007. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is férfi vagyok és nős!! 3 gzermekem van!!!
2008. febr. 3. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!