Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két embert szeretek és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két embert szeretek és nem tudok dönteni lent bőv?

Figyelt kérdés
ők is szeretnek, mind a ketten engem akarnak, és én mind a ketőtt szeretem de nem tudok dönteni
2010. febr. 14. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz, két vasat nem tarthatsz a tűzben. Muszáj lesz döntened, vagy a végén még elveszíted mindkettőt. Mérlegelj. Melyiket szereted jobban?
2010. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzővel.

melyiket mióta ismered?

2010. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor úgy kell gondolkodni: melyik harcolt többet Érted. Melyik viselte el jobban a hülyeséged. Melyik "nyomult" jobban érted. Érted? Ennyi az egész. Melyik volt "aktívabb", melyik volt kitartóbb.
2010. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ilyen velemis vt. én azt vettem figyelembe h melyik csajjal szeretk jobban lenni, melyik áll közelebb hozzám. és aztis néztem, h melyikkel kezdtem elöbb ismerkedni. de a végnén döntenem kellett. az a csaj akit elöBB ismertem meg viszautasitott de mégis belezugtam. aztán jött a másik csaj és imádtam vele lenni. aztán az elsö csaj késöbb irt egy e-mailt és aztmondta h szeret meggondolta magát. és ennek nagyon örültem mert szerelmes vtam beléé. de aztmondtam neki h nem mert egyszer már viszautasitott.pedig nagyon nehéz vt ezt mondnaom nekii. 3 honapja vagyok a másik csajjal :D
2010. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad mind a kettővel és amelyik jobb az ágyban!
2010. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!