Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek két férfit szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek két férfit szeretek, nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés
Nekem van egy párom,vele kapcsolattom nem igazán jó.Bár az utobbi időben kezd változni ő is lehet érzi a vesztit.Megismerkedtem egy férfivel egészen véletlenül(nem társkereső oldalon),elöször csak leveleztünk.Majd közelebbről is megismerkedtünk.Nagyon kedves megértő férfi,beleis szerettem.Persze nem mondtam neki.Van neki barátnője öt éve.Vele a kapcsolata nem igazán jó.Értem szakitana is vele ezt mondta is.Mert többször célzott rá mi lenne ha mi egy pár lennénk.De azt mondta az csak akkor kivitelezhető ha én beleszeretnék.Akkor szakittana a barátnőjével.Persze csak tudná ,hogy halálosan beleszerettem.Ő mellettem állt mikor bajban voltam,megvédett stb.Nem merem neki megmondani.Ha rákérdez letagadom.Félek a csalodástól.Mit tegyek?Szakitsak a mostani párommal és válaszam az új szerelmemet?
2010. aug. 9. 15:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Szeritettek melyiket válaszam?Annyira rossz ha arra gondolok a barátnőjével van.Ja és azt nem mondtam nekem ő érzelmileg is annyit adott mint még soha senki.Puszillgatott,simogatott mikor bajban voltam.De nem feküdtem le vele,csók sem volt.
2010. aug. 9. 15:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmüen az új szerelmet. Szakíts a barátoddal ő szakít az ő csajával azt egy pár lesztek. Hajrá drukolok a végére kiváncsi vok.:P
2010. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de azért várd meg, amig ő szakít előbb. mert a végén kiderül, hogy azért nem is olyan rossz a régi bnővel, csak szívesen lefektetett volna téged, te meg hiszékeny és naiv voltál.
2010. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen várd meg mgi az a kapcoslat teljesen lezárul
2010. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik rosszabb, mint a másik.

Keress egy harmadikat.

2010. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!