Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudjak bizni a baratomb...

Hogyan tudjak bizni a baratomban, illetve magamban?

Figyelt kérdés

2 honapja van egy uj kapcsolatom, ami fantasztikus, minden szabadidonket egyutt toltjuk, a setalunk, osszebujunk, nevetunk, egyszoval minden tokeletes lenne, ha en nem lennek ilyen, hogy mindent tulagyalok.

Elozo kapcsolatom 3 evig tartott, tavkapcsolat, hetvegeket toltottuk csak egyutt. Az akkori baratom folyamatosan nyomta belem, hogy soha nem lesz senkim, aki ugy megbecsul, mint o, mert en elviselhetetlen vagyok, es mar nem szeret velem lenni, illetve o maximalisan meg volt elegedve a heti 2 egyutt toltott nappal, tobbet "nem birt velem". Es mindemellett mint utolag megtudtam mas lanyokkal is akart talalkozgatni vagy lehet talalkozott is.

En ezeket elhittem, sot, elhiszem meg mindig, es borzasztoan felek, hogy egyszer csak megun a baratom, vagy rajon, hogy van nalam ezerszer szebb, jobb, es hogy meg is kaphatna egy ilyen lanyt.

Igy nem is merem magam igazan "beleelni" a kapcsolatunkban, mert szamitok ra, hogy ugysem birja sokaig velem. Raadasul rengeteg lany haverja van, akik szepek, jo az alakjuk, magabiztosak, es meg kitudja milyenek..

Aki hasonlo problemaval kuzdott az hogy oldotta meg? Nem szeretnek a baratom agyara menni az allando "szeretsz?" kerdesekkel, eddig nagyon jol vissza is fogtam magam, de belul meg nagyon felek.

Johetnek akar konyvek is, amiket elolvasva meggyozhetem magam arrol, hogy lehet, hogy jo velem lenni.

Elore is koszonom mindenkinek:)


2013. okt. 29. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A régi barát delete.


Az új barátnak tiszta lap.


Lehet, hogy ő éppen azt szereti benned, ami a régit idegesítette.


Amúgy attól tartok, hogy a régi barátodat azért "idegesítetted", mert párhuzamosan tartott fenn mással is kapcsolatot.

Töröld ki az emlékezetedből, és csak arra koncentrálj, hogy boldoggá tegyétek egymást. MOST! :-))

2013. okt. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Barátnőm hasonló cipőben járt. Az exe leszarta. Én mindent megtettem érte, volt, hogy alig aludtam csak, hogy vele tudjak lenni. Aztán dobott. Nem tudom miért, szerintem ő sem mert értelmes magyarázatot nem mondott, de az exével azóta is jó a viszonya, engem meg ahogy csak lehet kerül.

Ő is hasonlókat kaphatott mint te, hogy elviselhetetlen meg stb. Én még is szerettem és most is szeretem minden "hibájával" együtt. Úgyhogy nem kell túlagyalni. Ha ennyire jól elvagytok biztos szeret és nem fog rádunni.

2013. nov. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!