Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal a menyasszonyom?

Megcsal a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk kb 5 éve, voltak kisebb nagyobb gondok. Nagyobb veszekedések de mindent túl vészeltünk.

Én külföldön dolgozok a jobb jövőnkért, neki dolgoznia sem kell, és utalok neki minden hónapban majdnem száz ezret csak azért hogy tudja rendezni az építkezést, fenn tartsa az autót amit tőlem kapott.

Na és itthon vagyok jelenleg ezen a héten na és a telefonjába bele néztem, a képeit néztem erre találtam egy alvó fickóról egy képet. Elég sötét nem ismertem fel.

Számomra nyilván való. Lehet rontottam el dolgokat de nem tudom mit higgyek.


2013. okt. 30. 20:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon alsó hangon megkérdezem, mi a jó fenének nézel bele más telójába?
2013. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Kérdés, hogy el akarod-e veszíteni. Ha nem, akkor csendben maradnék, és résen. Lehet nem jól vagyok összerakva, mikor a férjemet elkaptam, hogy nem jó úton van, fél évig nem mondtam meg neki, hogy tudok róla, nem akartam elveszíteni. Sőt úgy éreztem, hogy jobban kívánom, mindennap elővettem, igaz legtöbbször sikertelenül, de azon voltam, hogy térjen vissza hozzám. Vettem drágább tanga bugyikat, különleges dolgokra akartam rávenni, hátha ezek hiányoznak. De nála más volt a gond, még négy évig csinálta úgyis, hogy tudtam róla. Ez ritka szerintem. Ha szeretett volna, abba hagyta volna.
2013. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Egy érző ember nem viseli el ha meg csalják ,aki meg tűri és tud róla az meg buta.
2013. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

14-es válaszra. Pont egy szerető ember elnéz a párjának több dolgot, amibe akár egy megcsalás is beleférhet. Gondolkozz el, aki nem szereti a másikat, még azt sem tűri el, hogy levegőt vegyen mellette.

Ez egy igaz történet, aki mesélte, az ismerte ezt az idős párt. Vagyis a néni még lehet most is él. Annyira szerették egymást, a nőnek még szüksége volt a szexre, a férj már nem tudta kielégíteni, és a néni minden vasárnap felöltözött, kikente magát, és elment randira a férje tudtával. Amikor a bácsi meghalt, a néni soha többet nem kente ki magát, soha többet nem ment el a randira. Hihetetlen, de imádták egymást, egy tökéletes pár voltak.

2013. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát ha így volt jó a néninek akkor egészségére , az meg az én véleményem volt . Engem ha egyszer megcsaltak volna én annak nem bocsájtottam volna meg mert aki egyszer megteszi az máskor is ( bocsánat a kivételnek) ez az én véleményem.
2013. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%
16-os válaszra. Igen, legtöbb ember így gondolkodik, tudom. De remélem fordítva is így van akkor, mert a volt férjem is miközben ő évek óta megcsalt, amit én konkrétan tudtam, ő meg csak sejtette, mégis ordított velem sokszor, hogy neki szabad, nekem nem.
2013. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sok oldalról kibeszéltük ezt a kérdést már csak a kérdezőnek kell eldönteni magába mit tegyen , van előtte egy pár sor.
2013. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

"Én külföldön dolgozok a jobb jövőnkért,

neki dolgoznia sem kell,

és utalok neki minden hónapban majdnem száz ezret csak azért hogy tudja rendezni az építkezést,

fenn tartsa az autót amit tőlem kapott. "


...meg a pasiját is te tartod el!

2013. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%

Pontosan! +1 az utolsónak!


Egyébiránt nem tudom hogy mi a frászt háborogtok hogy megnézte a telefonját, ha valakinek nincs titkolni valója, akkor miért ne nézhetné meg? A kapcsolat alapja a bizalom, nehogymár titkolózzanak egymás előtt... Attól még, hogy nektek vaj van a fületek mögött, hogy a tiétekbe nem nézhet bele az adott párotok, én azért elég érdekesnek tartanám, ha 5 év alatt ennyi bizalom nem alakulna ki köztünk...

Az enyémbe bármikor belenézhet a párom, ezzel azt értem el, hogy nem teszi mert bízik bennem, vagy szól.... Ha titkolóztam volna, akkor nyilván sunyin nézegetné, de tudjátok egy érett felnőtt kapcsolatban ez egyszerűen nem lehet tabu!

2013. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!