Megcsal a férjem?

Figyelt kérdés
Véletlenül belépve hagyta a facebook profilját,én persze beleolvastam az üzenetekbe...nem kellett volna. Egy kolléganőjével levelezett, és nagyon gyanúsak az üzik. Csaj új ágyat vett, felajánlotta a férjem hogy segít kipróbálni..megkérdezte átjönne-e mert unatkozik egyedül és nincs aki reggel keltse, miközben én éjszakás voltam... félig viccesen írtak, de nagy flörtölésben voltak, és több üzi ki van véglegesen törölve. Nagyon kivagyok. Nem tudom mit higyjek. Lehet hogy csak flörtöltek, de mi van ha nem? Mi van ha csalt vele miközben dolgoztam? Hogy deríthetném ki? Ezek a beszélgetések egy-másfél évesek, tehát nem mostaniak. Vélemények?

2013. okt. 18. 09:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
42%
Minden férfi disznó.
2013. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ez tény. Sosem hittem volna hogy ilyet találok. Persze archívumban. Akkoriban kezdtem az új helyen és nagyon sokat dolgoztam...elképzelhetőnek tartom emiatt hogy fel is próbálta. Persze tagad, de mondtam hogy ma megbeszéljük ha hazaért.
2013. okt. 18. 09:35
 3/36 anonim ***** válasza:
25%
Ez nekem csak ártatlan flörtnek tűnik. Én is szoktam hasonlómódon férfiakkal flörtölni, ebben nincs semmi. De azért légy résen!
2013. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
58%

Húha. Szerintem igen, sajnálom.


Mentsd le, nyomtasd ki, és tedd ki az asztalra amikor jön haza. Várd meg a reakcióját.


Kár ezen rágódni, csak magadnak ártasz vele. Jobb tudni.

2013. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
40%
Nincs hűséges pasi.Csak van aki könnyebben, van aki nehezebben csábítható el. Ezt megfogod tanulni.
2013. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
32%
2 Minek csinálod a feszkót?
2013. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Meg ilyenek hogy átjöhetnél (férjem) mert unatkozok egyedül. Erre a csaj: mi van csak nem sakkozni akarsz? Férjem: nem nem azt :)

Szerintem megcsinálta. Bár nem néztem volna eddig ki belőle. Nagyon jól megvoltunk eddig. De akkor is hogy írhat még flörtből is ilyet a hátam mögött??

2013. okt. 18. 09:38
 8/36 anonim ***** válasza:
21%

"azért légy résen!"


Várj, az a férje.

2013. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
10%
7 Te nem a pasi szeretője vagy véletlenül? és azért nyomatod ezt az ócska szöveget?:D
2013. okt. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
29%

másfél év! igen csak nagy idő.

közben, még ha "történt is valami" lehet, régen vége, elképzelhető, hogy a kolléga nő már nem is dolgozik ott ahol a férjed, stb.

Emiatt, már nem érdemes vergődnöd!


DE! légy résen... figyelj rá, esetleg kicsit "nyomoz(tass)" utána (természetesen, úgy hogy ebből semmit ne vegyen észre, mert ha még is rájön, lehet hogy az lesz a kapcsolatok végének az oka)

2013. okt. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!