Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzhetném meg anyukámat,...

Hogy győzhetném meg anyukámat, hogy tudok vigyázni magamra?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy anyukám nem arról híres,hogy engedékeny...biciklizni i aliig akart elengedni a barátnőmmel,pedig már 6.-os vagyok.És csak az állomásig mentünk ami 2 km tőlünk.Biciklitúrákra sem enged,és sokszor barátnőkhöz sem.Nem mehetek el sétálni fiúkkal,pedig nem mennék messzire.Mit csináljak,hogy meggyőzzem,már nem vagyok OLYAN kicsi? És hogy már tudok vigyázni magamra? 12/L

2013. nov. 1. 18:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
8. te mégis mi francól beszélsz????? mi az h iphone? jesszusmária,ha te azt tudnád,hogy nekem milyen telefonom van...többiek: kösz a válaszokat. múgy: bicajtúra: egész iskolából a táncosok,vagyis kb 40 fő. ha a barátnőmmel vagyok,hogy rabolnának el? külömben meg paprika spray :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. nov. 2. 18:01
 12/15 A kérdező kommentje:
ja és 10.... könyöegöm ma néztem meg ezt az egészet.ja várj,biztosan beléptek a kismanók,hogy lepontozzanak.és ne kiscsillagozz,mert ki nem állhatom,ha valaki nagynak képzeli magát,mikor olyat állít,ami nem igaz,szóval be lehetne fejezni... ;)
2013. nov. 2. 18:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha pár év múlva visszaolvasod magad, legszívesebben leköpnéd majd a mostani énedet.
2013. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kiscsillag, megkaptam a prividet, de attól még így nevezlek:)

És csak annyit, hogy 12 éves vagy, barátnőstől együtt betuszkolnak egy kocsiba, és nektek annyi...és nem csak nagynak hiszem magam, az is vagyok, veled egyidős kislányom van!

Nem látod, hogy mindenki egyet mond, szemben úszol az árral?

41/N

2013. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
oké ha azt mondom igazatok van akkor békén hagytok ezzel h igenis kicsi vagyok? oké,felfogtam... 10. nem érdekel mekkora vagy,nem szokásom lepontozni előbb kérdezz meg,oké? csak mert én is állíthatok rólad nem igazat ahogy te is teszed.tisztletben tartom mások döntését,nem szoktam lepontozni. de könyörgöm... z állomásig ami 2 km?? barátnőmhöz? egy 40 fős biciklitúrára??? tudom,kicsi vagyok,de ezekhez is?? nem hinném... :/
2013. nov. 3. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!