Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudod dönteni, hogy kit...

El tudod dönteni, hogy kit szeretsz jobban: a gyerek (ek) et, vagy a férjedet? Miért?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ezen gondolkodni, és nem is akarok. Bocs...
2013. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
A gyerekemet gyerekenkent szeretem, a páromat meg férfiként. A két szeretet nem összehasonlítható. Ilyen idióta kérdést meg naponta tesznek itt fel, teljesen értelmetlenül,
2013. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Én is azt mondom, idióta egy kérdés.
2013. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Nemrég már feltettél egy ilyen kérdést, csak más volt a megközelítése. Beteges gondolkodásod van, vagy mély depresszióval küzdesz. Akár ez, akár az, én szakembert ajánlanék.
2013. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

Ha lesz majd egy egészséges gyerekem,meg egy férjem/élettársam,akkor tuti,hogy a gyerekemet szeretném jobban.Kedves előzők!Szerintem az ember mindenkinél jobban szereti a gyerekét.A szerelem mulandó,valljuk be,és átalakul az is szeretetté.

De kit mentenél meg,ha felhúzhatnál valakit a szakadékból?A gyerekedet vagy a férjedet?

Szerintem én a gyerekemet.. (ha lenne,és ha lesz).

2013. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Egyformán szeretem a férjem és a gyerekeimet is. Egy család vagyunk, ez a természetes. A férjem nélkül nem is lehetnék anya.

A gyerekek, ha felneveltük őket, elhagynak bennünket, mi akkor is megmaradunk egymásnak.

2013. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

5-ös.

NEM természetes, hogy a gyereket jobban szeresd az apjánál. Aki így gondolkodik, az a gyereknek teszi a legrosszabbat. Náluk fordul elő, hogy az apa mellőzve érzi magát, és ezért megy tönkre a házasság. Ha pedig a gyerek felnő, akkor az anya nem tudja/nem akarja a gyerekét elengedni maga mellől. Ezzel az ő életét is tönkre teheti.

2013. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát, kedves 4-es, nem tettem fel hasonló kérdést, csak valahogyan egy csomó mai kiírás ezt a témát járta körül. És én kíváncsi voltam, hogy mivel ott a válaszadók nagy része se így, se úgy nem nyilvánult meg, egy kikerülhetetlen, konkrét választás esetén hogyan reagál. Éppenséggel nagyon is untam már ezt a relációt.

De végtelenül örülök a kedves diagnózisodnak, most már én is tudom, hogy mély depresszióval küzdök. :)

Egyébként meg marha egyszerűen meggyőződhetsz a fantazmagóriáid valóságtartalmáról: írj a másik kérdezőnek is, meg nekem is privát valamit, és ha választ kapsz, majd láthatod, melyik kérdés kié.

Szerintem lazíts, túl feszült vagy. :)

2013. nov. 2. 21:30
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egy normális embernél 50-50... De ki a ... gondolkozik azon ki melyiket szereti jobban? Mi van itt az emberekkel?
2013. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülye kérdés,már ne is haragudj.

A férjemet 10 év után is SZERELEMMEL szeretem,a gyerekeimet,akik szintén az életem értelmei SZERETETTEL,de egyformán.

2013. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!