Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent szeretni? Mit...

Mit jelent szeretni? Mit érzel, amikor családtagjaidra gondolsz, akiket szeretsz, pl. szülők, gyerek?

Figyelt kérdés
A féltés és a gondoskodás nem elég ugye? Úgy érzem, nem tudok szeretni. Miért van ez?
2011. jún. 6. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha a családtagjaimra gondolok, én se nagyon érzek semmit, pedig nagyon kedvesek hozzám, meg minden :-( Viszont én tudok szeretni, nagyon is, talán túlzottan is :-(
2011. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De mit érzel akkor, ha szeretsz valakit, meg tudnád fogalmazni?


Vagy ki vagyok égve? Mi van velem? 37 éves vagyok.

2011. jún. 6. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
akár ki is lehetsz égve. kérdezd meg magadtól hogy zavarna e ha már nem lennének? ha a válasz igen, akkor szereted öket. jó hogy vannak, jó ha veled vannak, hiányoznak ha nincsenek ott. ez nem zárja ki hogy nem utálhatod öket olykor olykor. leginkább azokra haragudhatunk akiket szeretünk.
2011. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretek valakit, akkor boldogan várom. Ha velem van, igyekszem a kedvében járni és ha elmegy,hiányzik nagyon.

Mire gondolok, ha a családtagokra gondolok?Arra ,hogy amíg együtt vagyunk, mindent meg tudunk oldani.

2011. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
még eszembe jutott hogy hiba azt gondolni hogy MINDIG mikor rájuk gondolsz akkor pozitiv érzéseknek kell elárasztania a tested. ez egyáltalán nem igy van. nagyon sokszor utáljuk egymást valamiért életünk során mert nem engedett el a buliba vagy mert megint későn jött hazaa büdös kölök. a szeretetet nem megfogalmazni kell. a szeretet leginkább kötődés és tettekben kell kimutatni nem végetnemérő körmondatokban. a leginkább tényleg azzal tudnám elképzelni a szeretet tesztet hogy zavarna e ha meghalna. ha már nem lenne. a veszteség fájdalma határozza meg a szeretet mértékét. szerintem.
2011. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erich Fromm - A szeretet művészete

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!