Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21L és 34F működhet a kapcsolat?

21L és 34F működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok, párom 34. Egy éve együtt élünk, tervezzük az esküvőt. a hétköznapokban nincs gond, csak ma is pl. meg kellett adni az adatait és akkor jutott eszembe, hogy mégis 13 év van köztünk. Szerintetek később nem lesz ebből gond, ha idáig minden rendben? Egyébként a jövőbeli terveink nem ütköznek.

2013. nov. 4. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanekkora a korkülönbség, eddig, azaz 9 éve működik, jelenleg 28 éves vagyok. Ez nem az életkoron múlik, ha összeilletek, akkor menni fog. :)
2013. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
egy év alatt ki kellett volna derülnie, hogy működik-e vagy sem. ha téged a 13 év elbizonytalanít, akkor az gáz, de tényleg
2013. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez te tudod eldonteni h a jovoben mennyire fog ez teged zavarni. Am azt nem ertem.h miert volt most gond amikor adatot kellett megadni h 13ev van koztetek. Ez eddig nem.tunt fel vag mi?

Szerintem mukodhet. Mondjuk en egy eve ismerkedem egy 34eves ferfival en 19 vagyok de nem.tudnam vele elkepzelni a jovot szeretek vele lenni de ennyi. Nagyon mas az erdeklodesunk...

2013. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem, mert sok a korkülönbség. Legalábbis én tuti nem tudnám elképzelni magam egy ilyen kapcsolatban.
2013. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert már öreg vagy a pasihoz!
2013. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4-esnek: van különbség, hogy eszembe juttatott valami vagy egyáltalán nem is tűnt fel idáig.

Egyébként a mindennapokban nem tűnik fel, egyik az, hogy külsőleg inkább 27-nek néz ki, senki nem mondaná még 30-nak se. Hasonloak vagyunk, összeillünk, csak mikor eszembe jut, akkor gondolkodok el.

nekem a szüleim most 55 és 62 évesek. Apukámmal már évek óta nem lehet pl. kirándulni menni. Ha kb. 5 év múlva szeretnénk gyereket, akkor én még 26 leszek, párom meg 39. Tehát ugyan az lesz min az én édesapámnál. Persze ez nem feltétlenül így van (mert apum részben a munkája miatt van most ilyen egészségügyi állapotban), de azt szeretném, ha a gyerekeinkkel akkor is tudjunk programot szervezni, mikor már felnőttek. Igazából emiatt félek csak.

2013. nov. 4. 21:33
 7/15 anonim ***** válasza:

nálam 2 évig működött a nagy korkülönbséges kapcsolat...

aztán szép lassan kijöttek az ellentétek, gondolj bele, teljesen már az élethelyzetetek!

a mai fejemmel tuti dugnék vele párszor, aztán meg ágyő...

2013. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Attól függ. Elég nagy a korkülönbség, viszont pont a szüleim között ennyi év van és lassan 50 éve hogy együtt vannak.

Hogy később miből lesz gond, azt nem tudhatod, én a korban hozzám illő férjemtől pár év után elváltam.

2013. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

" de azt szeretném, ha a gyerekeinkkel akkor is tudjunk programot szervezni, mikor már felnőttek. Igazából emiatt félek csak."


Apukám 80, még mindig aktív. Persze nem mozog olyan jól, de azért minket is felnevelt (40 volt amikor születtem), sőt még az unokákat is bevállalják.

Ismerek olyat is, ahol apuka olyan fiatalon halt meg, hogy azt se érte meg, hogy középiskolába menjen a gyereke. Szóval nem látsz előre, lehet, hogy 5 év múlva pelenkázod a férjed az agyvérzése után, de az is lehet, hogy 25 év múlva a 2 éves motorral száguldozó unokáját próbálja utolérni.


9-es vagyok

2013. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen macerás a nagy korkülönbség akkor is, ha szeretitek egymást. Bár ez a korkülönbség nem vészes szerintem, mert csak 13 év, vannak ennél sokkal durvábbak is. De így is lehetnek gondok. Szerintem legfőképpen amiatt, hogy teljesen más az élethelyzetetek, te még csak most kezded az életed, ő meg már javában benne van. Ráadásul idősebb is, jóval több a tapasztalata, mint neked és ebbe nem tudsz vele versenyre kelni, hacsak nem egy empatikus ember, akkor mindig neki lesz igaza. A későbbi egészségügyi gondokról ne is beszéljünk. Nekem +10 év volt eddig a legnagyobb korkülönbség párkapcsolatban, de nagyon nem éreztem benne jól magam. Én még kis fruska voltam, neki meg már benőtt a feje lágya, folyton irányítani akart, folyton vitatkoztunk...én tuti, nem tudnék egy ilyen kapcsolatban élni, nekem 10 év is sok. De hát kinek mi. Attól még működhet jól. Lehet, az én esetemben azért nem működött ez az egész, mert egyke voltam, egész életemben idősebbekkel voltam körülvéve és ebből valahogy elegem lett. Mindig is jobban éreztem magamat a korosztályommal. Idősebbek mellett feszélyezve vagyok. Csakis te tudod, hogy működhet e. De ha már kérdések merülnek fel, akkor az mindenféleképpen rossz jel.
2013. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!