Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21L és 34F működhet a kapcsolat?

21L és 34F működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok, párom 34. Egy éve együtt élünk, tervezzük az esküvőt. a hétköznapokban nincs gond, csak ma is pl. meg kellett adni az adatait és akkor jutott eszembe, hogy mégis 13 év van köztünk. Szerintetek később nem lesz ebből gond, ha idáig minden rendben? Egyébként a jövőbeli terveink nem ütköznek.

2013. nov. 4. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, párom nemrég töltötte a 35-öt.:) Tökéletesen megvagyunk, házasok vagyunk, van egy gyönyörű fiúnk.:) Soha eszünkbe sem jut a köztünk lévő korkülönbség.
2013. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Soha nem jut eszünkbe*, bocsánat, elkalandoztam. :)
2013. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Óó, ugyanennyi idősen ismerkedtem meg egy 33,5 éves fickóval.. Franc tudja mi vonzott benne. Rá két évvel (nem jöttünk össze, mert ő nem akarta, a végén meg meguntam) akkora veszekedés volt, h teljesen kiábrándultam belőle.


Még jó, h nem jártunk, mert két év alatt SEMMIT NEM VÁLTOZOTT. és legalább elmúlt a rózsaszín köd, h lássam, ki is valójában

2013. nov. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lassan 4 éve működik köztünk is ugyanekkora korkülönbséggel :) 2 évvel vagyunk idősebbek Nálatok. Vannak nézeteltéréseink, de ez nem feltétlenül függ össze az életkorunkkal.
2013. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Sokat agyalsz hülyeségeken!

Mi lesz ennyi, meg annyi év múlva??


A legnagyobb esélyed arra van a statisztika szerint, hogy 2-3 év múlva elváltok!


10 év múlva viszont a 44 éves sármos pasidnál sorba állnak majd a náladnál jóval fiatalabb kispi csák,

míg te (esetleg) egy elhízott trampli családanya leszel a kitérdelt tréninggatyádban...

2013. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!