Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, mit tehetnék...

Mit tanácsoltok, mit tehetnék még, vagy mit tehetnék másként?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy kislánya az előző párjától. A gondom úgy mond pitiáner kis ügy, de jó lenne, ha változtatni lehetne rajta. Egyrészt az szokott a gond lenni, hogy amikor jön hozzánk a kislány (ált. 1 hétre, vagy többre), az anyja mindig szép ruhákat pakol neki, játszósat nem. Ilyenkor aztán megkapjuk, hogy a gyerek összekoszolta a szép ruháit. Másrészt pedig mindig úgy küldi a ruhákat, hogyha aznap, amikor elhozzuk a kislányt jó idő van, akkor csak olyan ruhát küld. De már pár nap alatt is akkorát tud változni az időjárás, nemhogy 1-2 hét alatt, tavaly is, meg idén is eljátszotta azt, h október végén elküldte balerina meg tornacipőben a kislányt, közben meg bejöttek a mínuszok. Én ezeken a dolgokon nem akarom, h vitázzanak a párommal, ezért aztán vettem pár ruhát a kislánynak, hogy ne legyen ebből gond. Vettem neki melegítőt is, hogy az udvaron meg a játszótéren abban legyen, ne koszolja össze a szép ruháit. Erre most megkaptuk azt, h mi nem engedtük a kislánynak felvenni a szép ruháit, de hát nem operába járunk mi vele, h habos-babos ruhákat kelljen felvenni, és a kislány se akarta felvenni azokat a ruhákat, de az anyukának ezt már másképp mesélte, de mindegy is. Ha meg azt akarja, h mi vegyünk meleg ruhát a kislánynak télre, azt akár meg is mondhatná, ahelyett, h elküldi nyári cipőkben, hiszen eddig is mi vettük a hótaposót neki. Mert amúgy folyton jön azzal, h nincs pénze, csak akkor nem tudom, hogy szép ruhákra miből telik, meg arra a rengeteg játékra, amivel elhalmozza a kislányt. Meg legutóbb már ő is tudott játszós ruhát küldeni, de természetesen az is adidas volt, szóval nem igazán értem ezt az egészet. Nem tudom, h tulajdonképpen mit is akar, vagy mi a baja. Aki hasonló helyzetben van, vagy érti, az írjon már, légy szíves!

2013. nov. 7. 13:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az exem volt felesége. Pont ezt csinálta. Hát, mit mondjak. Korlátolt egy nő volt, nem zavarta, hogy a kislány issza meg a levét az egésznek, mert sosem jó semmi amit csinálunk, amit a gyerekre adunk. Ezzel manipulált, játszmázott. Szerencsére vége ennek a kapcsolatnak, pedig a kislány nagyon szeretett engem. Szegény, megint ő szívott. Nem igen tudtam segíteni, csak leírtam, hogy nem vagy egyedül a problémáddal.
2013. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
17:56-os, nem haragszom, sajnos akkor nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Köszönöm a hozzászólásokat, még ha másnak sem volt jobb ötlete, mindenkinek ment a zöld pacsi!
2013. nov. 7. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!