Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14 eves lany vagyok, es neki...

14 eves lany vagyok, es neki szeretnek fogni a 90 napos dietanak. Nekifogjak, vagy valami mast tanacsoltok? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Csak elobb szeretnem tudni mit szoltok hozza, tanacsos vay inkabb ne tegyem inkabb valami mashoz folyamodjak.158 cm magas vagyok, es olyan 58 kg lehetek, mert az utobbi idoben azt hiszem felvettem meg egy kilot :(. Ha ez nem veszes, akkor nincs gond, de en ugyis szeretnek leadni mert a latszat egyebet mond, a latszat azt mondja hogy lenne mit fogynom.Meg nem is erzem annyira jol magam igy es ez a fontos. Azt hallottam hogyha nem erzed jol magad a borodben akkor valtoztani kell.Hat en valtoztatnek. 90napos dietat tanulmanyozom ha azt mondjatok hogy igen, segiteni fog ha nem is sokat de par kilot leadhatsz ha kitartoan vegig csinalod.De ha azt mondjatok hogy ez nem valo neked, akkor kerlek adjatok mas otletet mert valahogy le kell adnom par kilot. Koszonom szepen :*
2008. dec. 14. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
te még fejlődő szervezet vagy. Pár évig még az is maradsz. Nem tanácsolok neked semmilyen diétát, főleg a 90 naposat nem. Inkább járj sportolni, egyél normálisan, naponta 3x 4x keveset. Sok friss gyümölcsöt, zöldséget. Ha rendszeresen sportolsz leadhatod a plusz kilókat úgy h észre sem veszed és még nőiesedsz is. Esetleg egyél diétás kajákat. Ne igyál kólát, helyette rostos gyümölcsleveket, ne mekizz, ne egyél túl zsírosat, egyél sokszor műzliket. És igyál sok folyadékot, köztük tejet is mert legalább a csontod is erősödik + a fogaid!
2008. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom.Akkor nem dietazom, es az eleg lex ha minden nap este 8tol 9ig tornazom plussz regelente felorakat? mert eddig igy sinatam bar nem sok ideje.
2008. dec. 14. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
a 90 napos diéta senkinek sem ajánlott. Meggyilkolja a szervezetet.Szerencse,hogy sokat bír az ember. 14 évesnek is lehet nyugodtan diétázni úgy ahogy IGAZÁBÓL kellene. Megfelelő étrend és edzéssel bármit elérhetsz. És mivel még fiatal vagy ezért egy életre megalapozhatod a formádat és az egészségedet. ha érdekel bővebben írj mailt (személyi edző)
2008. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na hat eloszoris koszi a valaszokat. Sokan mondtak ne dietazzak, hat nekem mondjam ugy mindegy majdnem hogy hogyan de szeretnek fogyni egy par kilot. Edzo terem nem johet szoba mert falun elek, itt nincs olyan. Ilyesmi gepek pedig szinten nincsenek, de Karacsonyra azt mondtak kaphatok egyet csak eppen valasszam ki milyet.HAt ha tudtok erre is adhatnatok tippeket, hogy milyet vegyek ami lehetoleg nem foglal nagy helyet. Na meg persze a fogyas. Jo lenne ha kaphatnek par otletet mit tegyek es hogyan tegyem. Elore is koszonom.
2008. dec. 16. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindképpen beszéld meg a szüleiddel, hogy problémád van az alakoddal, és szeretnél ezellen tenni. Nem mindegy hogy mit eszel, hisz ha csupa zsíros dolgokat csokival, akkor hiába kezdesz sportolni, fogyni sosem fogsz tőle. Keressetek fel egy dietetikust, vagy kérdezd meg a háziorvost ő mit ajánl legjobb módszernek :)
2008. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsonak: ez mind jo volna koszonom. de az a helyzet h nem lehet megvalositani. A haziorvosom (kisse hulye es az aztan tenyleg kover :D) azt monta nem kell fogynmi enni kell batran a lenyeg h jol erezzem magam a boromben. de nekem epp ez a bajom h nem erzem jol magam igy :(. A szuleimnek is montam, s az a bosszanto h meg apam is mindig piszkal hogy a derekamon uszo gumi van, ahelyett hogy segitene. Utalom ot amugyis. Mindegy nem errol van szo. Igy hat nem tudom mit kellene tennem, itt az emberek meg vannak orluve ezert is kerdeztem itt ezen az oldalon .
2008. dec. 22. 11:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Én amikor leakartam adni egykét plusz kilót, csak egészséges dolgokat ettem, abból is csak: nyers gyümölcsöt, zöldséget, zabpelyhet, műzlit tejjel, sok vizet, esetleg teát. Három nap alatt - 4.5 kiló és sosem votlam éhes. De ez csak akkor válik be ha szereted az ilyen dolgokat és nem csábulsz el. Először szoktasd mmagad hozzá, kezd fél nappal. Sok sikert
2009. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szabó Szigfrid szellő u. 8 Budaörs
2009. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!