Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanácsoltok? Mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Mit tehetnék? Mások hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy minden lány jófiúnak tart, meg becsületesnek. Mégsem volt még barátnőm. Azok a lányok akikkel lehetett volna valami nem tetszettek, pedig aki ismer az tudja hogy nem vagyok válogatós... de ez egy másik történet.


Mi zavar? még csak a 20as éveim elejét taposom, és szeretnék végre élni. vagy kalandokat, vagy barátnőt ha találok egy olyan lányt, aki belsőleg is tetszik nekem. (külsővel ellentétben a belsőben nagyon válogatós vagyok)


A jófiússágról: nehéz elmondani hogy mi az, de nem vagyok nyálas. Egyszerűen csak becsületes, korrekt, őszinte embernek tartanak. De valahogy az arcom is ezt sugározza, úgyhogy nincs is rosszfiú nézésem.


Hogyan próbálhatnék elhagyni jófiús vonásokat? nem egy lány volt már olyan hogy talizgattam velük (kölcsönös megállapodással, hiszen ők is akarták). és miután megismertek, mindig azt mondták hogy legyünk barátok. pedig némelyik a legelején szinte hisztit csapott le hogy miért nem közeledek hozzá testileg. úgyhogy ez nem csak a szokásos legyünk barátok volt.


az egyetlen hibám: érdekel a lányok lelkivilága, és velem meg lehet beszélni ezt-azt, így szépen magamnak építem ki a barátsághoz vezető utat. mert a lányok ilyen fiútól nem akarnak semmi többet.


Más pasik, gondolok itt azokra akik sikeresek a nőzésben hogy csinálják? egyáltalán nem "lelkiznek" a lányokkal?


2011. febr. 28. 17:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ha nőt akarsz magadnak akkor NE barátkozz vele. Egyenesen TILOS barátkozni. Vagy hajts rá, vagy könyveld el, hogy nem jöttök össze.
2011. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Akkor mit csináljak amikor még ismerkedünk és nem barátkozás?

még szűz vagyok úgyhogy nyomulni nem nagyon merek rájuk.

2011. febr. 28. 17:43
 3/31 anonim ***** válasza:

teljesen ugyan ebben a cipőben járok annyi a különbség ,hogy engem a külső egyáltalán nem zavar ,ha nem szép a lány ,hanem átlagos.

Mindig legyünk barátok....20/f

2011. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy jön ide, hogy szűz vagy. Nem azt mondtam, hogy dugd meg az első randin, hanem hogy ne barátként kezeld. Az, hogy szűz vagy majd csak akkor lesz érdekes, ha le is fekszel vele. De ha barátként kezded akkor a lány barátként is fog kezelni.
2011. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

De nem értem.

Hogyan kezelsz egy barátot? és hogyan egy barátnőt?


légyszives írd meg mert nem értem.


lányok is írhatnának valamit, hogy őket ez miért taszítja ennyire...

2011. febr. 28. 17:48
 6/31 anonim ***** válasza:

Kell a bizsergés. Hogy olyan vágyat is érez a pasi. Ez a gyújtóláng :) Valószínűleg ezt hanyagolod. A párkapcsolat szexről is szól, ennek a szexualitásnak látszódnia kell hálószobán kívül is (mármint érted, hogy mire gondolok).

Egy jó párkapcsolatot ez választ el egy barátságtól - a szenvedély. Attól még érezhetitek egymást jó barátnak is (mondom, ez az igazán jó párkapcsolat alapja), de kell a vonzódás és annak a kifejezése. Közeledj és mutasd ki ezt is.

21/L

2011. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Engem pl nem taszít. Nálam mindig a barátságból alakul ki a szerelem. Ennek az a hátránya, hogy a legjobb bizalmasom a legelső exem. Illetve hogy akikkel összejönnék, de esetleg nem lesz belőle semmi, akkor fáj, de nem akarom elengedni őket, hisz barátként is szeretem őket.

Szóval számomra nem lehetetlen a barátságból szerelem. Nálam ha azt mondom legyünk barátok, nem jelent semmit, abból még bármi alakulhat, csak ismerjem meg jobban.


22/L

2011. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
17:56: ilyen lánnyal sajnos még nem találkoztam. de valahogy nem szoktak belém szerelmesedni a lányok.
2011. febr. 28. 18:21
 9/31 A kérdező kommentje:

17:53: köszi. hasznos tanács. csak épp ehhez vagyok gyáva. a lányok meg ugye nem szoktak kezdeményezni. pedig már volt olyan kiszemeltem aki tudta hogy nem volt még barátnőm, mégis randizgattunk, de nem segített semmiben. így nem is lett semmi.


a többi lány meg eleve úgy kezel mintha már lett volna barátnőm. így el is várja a kezdeményezést, mindenféle bátorítás nélkül. (az nekem nem bátorítás hogy szívesen találkozik velem vagy rám mosolyog, ezt egy lánybarát is megteszi...)

ha meg elmondanám hogy nem volt még barátnőm sőt még szűz is vagyok, akkor egyből az ugrik be a lányoknak hogy mi lehet velem a baj, mert ez a mai világban nem természetes állapot. úgyhogy ezt meg ezért félő reklámozni.

2011. febr. 28. 18:26
 10/31 anonim ***** válasza:

Nah, ez nehéz kérdés :D Látnom kellene, milyen az a mosoly :) Valószínűleg már sokszor zöld utat kaptál volna. Egyszer úgy is el kell határoznod magad. Amikor elkezdtem lovagolni, lett egy nagy kihagyás néhány hónap után. Estem is néhányszor, és megijedtem, hogy nincs fejlődés, nem mertem belevágni a vágtába, elment a bátorságom. Aztán már annyira hiányzott, hogy úgy gondoltam, egy koponyatörést is megér, csak mehessek, már mindent megadtam volna érte, csak lovon üljek :D Miért ne előbb legyen ez a pillanat? Úgyis eljutsz oda, hogy átkozod magad a félénkségedért, és szinte dacból, hogy megmutasd magadnak, bármi áron összehozod. És jobb előbb, hiszen tényleg a hibáidat keresik kisebb-nagyobb mértékben, minél idősebb vagy. Motiváció van bőven, csak koncentrálj ezekre.

Egyébként vannak lányok, akik kivételesnek érzik magukat, ha egy ilyen srác megcsókolja őket, hiszen különleges, ha te csinálsz ilyet, de ehhez ismernie kell az okokat. Van, aki pedig megijed ettől, hiszen még nem éltél, nem élted ki magad, és ha neki kell "felnyitnia a szemed", milyen jó dolog, akkor nem kapásból az ugrik be neki, hogy ez nem lesz hosszú életű, többet is akarsz majd tapasztalni. Ezért, vágj bele!

2011. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!