Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre megy, és én nem...

Külföldre megy, és én nem várok rá. Elítélendő? Miért/Miért nem?

Figyelt kérdés

Kedvesem bejelentette ma délután, hogy nemsokára külföldre megy. Nem mondta hova, mikor indul. Annyit tud, hogy nem jönne haza, csak egy hónapban egyszer, 2 napra. Nekem 30 napból 2 nem elég, hogy vele legyek, így azt mondtam, ha kimegy, legyen vége.

Legalább másfél-2 évet kint szeretne dolgozni. 7 hónapja vagyunk együtt.


2009. nov. 16. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dehogy elítélendő! Akárhogy döntesz, jól döntesz! Csak azt ne csináld, h azt mondod, megvárod és közben mással kavarsz. De ez így becsületes. Így eldöntheti, h esetleg vár-e még 2 évet a kiköltözéssel, vagy fontosabb neki a meló, mint te.
2009. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a mostani párom előtt volt egy barátom (igaz, nem sokáig), aki Los Angelesben tanult. Visszament, de 3 hónap után ő szakított velem. Én vártam volna rá, de lehet túl naiv voltam...mostani párommal 1 éve vagyunk együtt, amikor még csak a kapcsolat elején tartottunk akkor kapott egy állásajánlatot angliába, havi 1 milliót keresett volna, de miattam visszautasította. Nem mondom, hogy itt rosszul keres, mert 3-400ezer ígyis megvan, de az a lényeg, hogy egy ilyet nem utasít vissza minden nap az ember! Ezzel csak azt akartam mondani, hogy aki igazán szereti a másikat, az nem megy ki addig sehová, amíg a másik fél nem tud vele menni! Mert szerintem ő ezek szerint nem is szeret... :( Főleg ez, hogy nem is beszélte meg veled előre, csak hogy megy és kész...kicsit ilyen lerázósnak tűnik nekem! :S
2009. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Előző vagyok, a kérdésedre elfelejtettem válaszolni: én nem ítéllek el, aki ilyet mondott neked, arra ne várj!

19/L

2009. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szeirntem az ilyen kapcsolatok halálra vannak itélve,aki elmult már 13 az tudja hogy az élet nem egy nagy rozsaszon habostorta ,"a szerelem mindent legyőz" ,a távolság nem számit..stb stb.Utálom ezeket a bölcsességeket,aki nem volt ilyen helyzetben az ne tudja már jobban a kérdezőnél,hogy azért döntött e igy mert nem szereti.Amugy ez nem döntés krédése,ennek a kapcsolatnak vége van ha kimegy a párod külföldre,és havi két napra jár haza,teljesen mindegy hogy te hogy "döntesz"
2009. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ő azt szeretné, hogy várjam meg. De én erre képtelen vagyok.
2009. nov. 18. 19:12
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti válaszoló vagyok.

Én megértelek, hogy képtelen vagy megvárni. Én 3 hónapot vártam az előző barátomra, aki visszament Amerikába. Azt mondta, hogy nyárra úgyis hazajön és nem megy vissza. Aztán pont a szülinapomon jelentette be, hogy hát mégse jön haza, lehet h 1,5 évig se szal legyen vége. Hát gondolhatod, milyen jó érzés volt...szép kis 18. szülinapi ajándék volt tőle...aztán persze h hazajött...de vissza is ment és ott szerzett vmi olasz csajt magának és azóta is vele van, bár nemtom hogyan, mert nyár elején befejezte a fősulit és hazajött végleg. Lehet jött a csaj is, nemtom...nem is érdekel. Boldogabb vagyok sokkal a mostani párommal, kicsit örülök is, hogy így alakult.

Még mindig tartom az előző véleményem: itthon is lehet munkát találni, jól keresőt is, csak ügyesnek és figyelmesnek kell lenni. Ha szeretne, akkor nem hagyna itt téged! Nekem ez a véleményem. Ha azt szeretné, hogy így megvárd, akkor ennyi erővel ne menjen el, mert te meg ezt szeretnéd...gondolom :)

19/L

2009. nov. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!