Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megkérjem a...

Szerintetek megkérjem a páromat, hogy fogadjuk be a volt kollégámat egy hónapra?

Figyelt kérdés

A volt kollegám külföldön dolgozik, októberben hazajött és a volt feleségénél lakott. Az asszony folyton veszekszik vele ezért ma írt nekem az egyik közösségi oldalon, hogy nem e fogadnánk be amíg vissza nem megy dolgozni.

A párom nem ismeri. Hogyan segíthetnék a kollegámnak?


2013. nov. 12. 15:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy amennyiért nálatok lakna, lakhat bárhol máshol is. Miért ekkora buli neki ez?

Ráadásul te egy nő, a kollega meg egy pasi. Én a férjed helyében nem engedném be a lakásba, pláne ha még pénze is lenne, és csak viccből akarna nálunk lakni.

2013. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha arról lenne szó, hogy különben az utcán kéne aludnia, akkor talán, egy-két éjszakára, amíg meg nem oldja. De csak azért, mert képtelen kezelni a konfliktusokat, azért nem.
2013. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

segítenék neki lakhatást keresni arra az egy hónapra..


ha jó barát lenne (3-4 ilyen ember van), szó nélkül befogadnám. kollegát nem szívesen

2013. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Ez az ember nem idegen, négy évig dolgoztam vele együtt."


A férjed is? Írod hogy nem, akkor meg mit akarsz? Más kérdés 1-2 napra megsegíteni valakit, de neked egy volt kolléga, nem hiszem, hogy ne lenne barátja, családja. Ha meg nincs, de pénze van, akkor ennyi erővel lakhat máshol is.

Én nem kerülgetném egy hónapig a párom semelyik exkollégáját, nem szívesen osztoznék a fürdőszobán, vécén, és azt sem szeretném, hogy huzamosabb ideig egy totál vadidegent kerülgessek a lakásban és ne akkor pucérkodjak/pihenjek/tévét nézzek amikor akarok.

2013. nov. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!