Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hajlandó vagyok megváltozni a...

Hajlandó vagyok megváltozni a családomért. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Pár éve vettem észre magamon, hogy sokkal hamarabb felkapom a vizet kis hülye dolgok miatt is. Odáig fajult, hogy a feleségem elhagyott és elvitte a gyerekünket mert kétszer is megütöttem. Azt mondta, hogy soha nem fog hozzám vissza jönni de most mégis reménykedem, ugyanis rájöttem, hogy változnom kell más és a saját érdekemben is ezért segítséget kértem és azt hiszem javulok. A feleségem tud mindenről ami történik velem és találkoztunk és azt mondta, hogy ha ez később is így lesz akkor hajlandó lesz haza jönni hozzám. Most nagyon elszánt vagyok. Hogyan oldjam meg tökéletesen ezt a problémát? Azért még mindig hamar ideges leszek néha. Már nem járok olyan helyekre ahol ezzel foglalkoznak és nincs is rá időm, egyedül is képes leszek rá csak ötletekre lenne szükségem!
2013. nov. 15. 17:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a felesége az aki elhiszi...
2013. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szégyellem, de nem tagadom le, hogy kétszer is megtettem. Mivel a második után segítséget kértem így biztos vagyok benne, hogy nem fog megint megtörténni mert mint mondtam mostmár tudom, hogy mit veszítek.
2013. nov. 15. 23:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül sok munka ide vagy oda, a szakemberre mindenképp legyen időd. Az a feleséged felé is jól jön le, mert érzi, hogy tényleg NAGYON fontos számodra, hogy egy icipici esély se legyen arra, hogy ez még egyszer megtörténik.
2013. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ilyen családban nőttem föl, apám 30 évig minden verés után letette anyámnak a nagyesküt, hogy soha többé. Anyám volt olyan hülye, hogy hitt neki, ezzel tönkretette az én életemet is. 27 éves vagyok, 16 éves korom óta kezelnek különféle személyiségzavarokkal, betegségekkel, és jó eséllyel soha nem leszek képes egyedül megállni a helyem az életben. Az itthon átélt horror olyan szinten szarrá formált, amit nincs az az orvos aki kikezel. Ha szereted a feleségedet és a gyerekedet, tedd meg nekik azt a szivességet, hogy nem teszed ki őket annak ami veled jár. Nincs rá garancia, hogy nem kattansz be megint.
2013. nov. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is egy olyan dolog ami agyban dől el. Ha te eldöntötted hogy többet nem ütöd meg akkor ehhez kell tartani magad.

Szerintem megváltozhat a kérdező, mindenkinek jár új esély, nyilván nem 30 után. Tudja a kérdező hogy mit tett, átérezte a következményét, és változtatni akar. Szerintem jó úton jársz, hiszen ha felismered a problémát az már fél siker.mikor elönti az agyadat a düh na akkor kell embernek maradni. Szerintem is próbálj mégis szakemberhez járni, és nagyon kívánom hogy sikerüljön megváltozni. Szerintem komolyan gondolod mert ha nem gondolnád akkor nem tőlünk kérnél tanácsot hanem a feleségednek hazudoznál és ígérgetnél.

2013. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az ilyesmivel nem akkor van baj amikor az ember ereje teljében van s önkontrollt gyakorol. Hanem az élet egy nehezebb pillanatában járhat újra el az ember keze.
2013. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!